Eilen kaverin kanssa pitkästä aikaa saunottiin yhdessä. Viimeeksi kun saunottiin päädyttiin runkkaamaan toisiamme ja niinhän siinä kävi nytkin. Saunassa vain hiveltiin toistemme munia, liukkari tuo mukavan säväyksen tähän hommaan. Saunan jälkeen stay-up sukat molemmille jalkaan ja lisää liukkaria ;) Nautittiin liki tunti toistemme runkkaamisesta, ai että teki hyvää ja stay-up sukat tuo niin mukavan lisä kiihokkeen, mieskin on seksikäs ne jalassa. Päätettiin että tänään uusiksi ja koitetaan jos pari tuntia pystyttäisiin runkkailemaan ettei kumpikaan tuisi edes vahingossa, mitä pidempään kestää sen paremmalta se tuntuu :D
Kaverin kanssa saunottiin
Anonyymi
5496
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Runkkaamme toisiamme kaverin kanssa saunassa joka viikko. Kun kullit on pystyssä, niin imen kaverini munaa ja saan spermat suuhuni nieltäväksi.
Vähän aikaa oleilemme ja sitten liukuvoidetta pano-reikääni ja kaverini nussii minua perseeseeni ja tyhjentää spermansa sisääni. Sitten saan runkata töhnät pippelistäni. Sama toistuu viikosta toiseen.
voi kun löytys tollanen kaveri jota kans imeä
no johan olis mahtava asia saattas vain lasti lähtee ennen tuntia
sehän ei haittais....
Mäkin haluisin kokeilla t m 30v kokematon [email protected]