Tyrkky menetti sekä Nikon että Stefanin. Nyt vaan reippaasti töitä etsimään kuin kuin muutkin tekevät.
Sofian epäonni naurattaa
Anonyymi
4<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Onko Stefu ihan julkisesti sanonut eronneensa Sohvista? Onko kv-stara antanut ” ymmärtää” että Stefu olisi jättänyt Sofian, siis julkisesti? Kyllä nyt ap on vetänyt hatusta nuo kaikki aloituksensa 😳. Kannattaa odotella, kyllä tuo ajallaan selviää ovatko rattijuopot palanneet yhteen, vai roihuko huumepomon exän ja rattijuoppo-Stefun romanssi edelleen 😃 Ei kannata mennä asioiden edelle 🤔.
Tästä keissistä tekee vain ja ainoastaan vastenmielisen, että KV-stara jakaa kaiken mahdollisen tiedon erostaan ja asumiskuvioistaan. Kuvaa exää, laittelee kuviin sydämmiä (kuvassa ex ja koirat). Kaikki raportoidaan sos. mediaan selkeinä kuvina tai piiloviesteinä. Kettuillaan ex:n uudelle tyttöystävälle ja omahyväisenä virnistellen lompsitaan ex:n ja hänen suvun tiluksilla. Pitääkö kaikki raportoida sos. mediaan ja käyttää sitä myös valtataistelun välineenä. Juorut ja pahat puheet loppuisi, kun keskittyisi itsensä kuvaamiseen lasten ja ex:n kuvamisen sijaan ja lopettaisi piiloviestinnän.
Tottakai pitää kaikki raportoida someen. Martina on someammattilanen ja pelaa sen säännöillä. Siinä on huimehörhö helisemässä. Martinan somekirjoittelut vaan nyt kiukuttaa näitä vihakirjoittajia. Heh heh, ai et mä nautin.
Sofia töitä etsimässä..? Vuoden vitsi on löytynyt 😂