Oikein on oma aloitus eliittiveronmaksajilla muutaman kympin johdosta, taitaa olla lomalompakot ohuita.
Voisiko joku tehdä aloituksen vaikkapa aiheesta mitä maksaa kahvikuppi ja hillomunkki makkaraperunoiden jälkiruokana yhteishintaan?
Voisiko joku tehdä aloituksen vaikkapa aiheesta mitä maksaa kahvikuppi ja hillomunkki makkaraperunoiden jälkiruokana yhteishintaan?
Vastaukset 4
Vanhimmat
Aika on rahaa ja varovaisuus on varovaisuutta. Tänne jäin ihan kiusallain kun kerran näin oli suunnitelma. En uusinut visaa kun näin mikä hässäkkä oli jompparin imissä noin 25.3. Minähän en sinne härdelliin mene. Arvasin että Thaimaa toimii oikein ja tulee jatkoa netin kautta. Näin kävi. Olin jo 30 päivää yliajalla kun tämä päätös tuli. Aiemmin oli jo toinen päätös. 60 tuhatta batia säästin ja nyt vielä 3600 siihen päälle ja sen ettei tarvi seistä siellä virastossa tappituntumalla. Ei ole hätiä mitiä.
Olisko ollut niin että tuo maksuvapaus on voimassa 26.3 jälkeen päättyviin viisumeihin muistaakseni niin, ja mitä mitä pattayan rakas kertoi että hän ei viitsi jonoissa seisoa kun jatkon voi ostaa asioimistoimistosta, joskin hieman kalliimmalla hinnalla.
Minulla ei ole ongelmia extension of stay from kingdom on voimassa marraskuulle, 90 days ilmoituksen tein netissä joka meni virheettä läpi.
Terkkuja kutenkin Suloisen Suomen savon niuvan kaupungin osaan, jatka vain pattyan haavematkailua.
Voisiko joku tehdä aloituksen 5000 b avustuksesta köyhille, myös siitä 3000 b tulevasta saa kertoa. Mitä aiotte sillä tehdä..? Isommat juhlat kun massia on kerrankin.
Lerppa ja lerpan b. Naurettavasta summasta jaksat pitää messua. Paljonko jää eläkkeestäsi normaalisti kuussa elämiseen? 200 euroa?