Banaanit uupuu

Missä ne Mekrijärven luomubanaanit viipyy, kun silloin innoissaan niin kovasti niistä toitotti yrittäjä?
3471
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ei tarvitse banaaneja yksi osakas sai koronatukea kepulainen pettää aina

Äänestä
  • Kuinkas muutenkaan. Kieputus taskusta toiseen.

    Vitut sano Vatanen ja taas meni vappusatanen!

    Äänestä

Jaa, vai jotta sellainen starttiraha kusetus.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Missä ne Mekrijärven luomubanaanit viipyy, kun silloin innoissaan niin kovasti niistä toitotti yrittäjä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu