Etsimme suomalaisia Chat-moderaattoreita. Vaatimuksena hyvä suomenkielen kirjoitustaito sekä taitoa keskustella tarvittaessa myös englanniksi.
Työhön tarvitset hyvän nettiyhteyden sekä tietokoneen, tabletin tai älypuhelimen. Saat työhösi täyden koulutuksen, eli aiempi kokemus ei ole tarpeen. Työskentely on kuitenkin itsenäistä, eli olisit töissä Freelancer-sopimuksella. Luonnollisesti koko muun tiimin tuki on jatkuvasti käytettävissä. Työajat voidaan sopia sinun aikatauluusi sopiviksi eli voit työskennellä missä päin maailmaa tahansa ja myös osa-aikaisesti tai normaalityösi ohessa juuri silloin kuin sinulle sopii.
Lisätietoja työstä sekä palkkauksesta sähköpostilla tai Hangoutsilla: [email protected]
Haussa chat-moderaattoreita
3
72
Vastaukset
- Anonyymi
Mitä tämä freelancersopimus tarkoittaa ?
Se tarkoittaa sitä että työskentelet meille freelancerina, mistä tehdään kanssasi työsopimus aivan kuten normaalistikin, mutta olet itse vastuussa verojen maksamisesta kotimaahasi jne, me emme hoida mitään maksuja puolestasi.
Jos kaipaatte lisätietoja työstä, laittakaa suoraan sähköpostia. Ketjusta on taas poistettu vastauksia sääntöjen vastaisina, eli en voi niihin tässä nyt vastata. Sähköpostitse saa vastauksen huomattavasti paremmin ja tehokkaammin.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Saako kantaa asetta
Voiko olla koskaan kotelossa lonkalla ase.. Siis ei mikään luvaton ase. Johon on luvat. Esim luottamustoimessa, tai kaup676040Mies mitä ajattelet naisista?
Kerro mitä ajatuksia nousee. Mitä naiset sinulle merkitsee? Sana on vapaa.1344294Järkyttävä tieto Purrasta
Purra tapasi nykyisen miehensä täällä. Suomi24:ssä! Tulipa likainen olo. Nyt loppuu tämä roikkuminen tällä palstalla.1062017- 631475
- 531183
- 2611147
Mikseivät toimittajat vaadi Orpoa vastuuseen lupauksistaan
Missä ne 100.000 uutta työpaikkaa muka ovat? Eivät yhtään missään. Näin sitä Suomessa voi puhua ja luvata mitä sattuu. E1271019Ajattele, miten häviävän pieni
todennäköisyys on sille, että kaksi tiettyä ihmistä yli viidestä miljoonasta sattuvat tulemaan samalle palstalle ikävöim49856Aavistan tai oikeastaan
tiedän, että olet hulluna minuun. Mutta ilman kommunikointia, tällaisenaan tilanne ja kaikki draama ovat mun näkökulmast31783Pieni vinkki miehelle
Jos haluat, että tapahtuu jotain edistystä, niin kannattaa suoda ajatus sille, että miltä toimintasi näyttää mulle päin.39755