varmuuskopionti

miten tallennus tiedot varmuuskopioidaan yritän asentaa yliopistoa ja sims2 tallennukset pitäisi varmuuskopioida... osaako joku neuvoa. kiitos jo etukäteen
3175
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

otan kiitoksen takaisin....

Äänestä

[X]:\
Documents and Settings\
[Matti Meikäläinen]\
Omat tiedostot\
EA Games\
The Sims 2

Äänestä

Meinaa mä kun asensin Yliopiston, ni sit se ei toiminu. Asensin Yliopiston uudelleen ja mun KAIKKI perheet ja talot ym olivat kadonneet pelistä.... Joten:
SUOSITTELEN VARMUUSKOPIOITA!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jukka1233 kirjoitti:

miten tallennus tiedot varmuuskopioidaan yritän asentaa yliopistoa ja sims2 tallennukset pitäisi varmuuskopioida... osaako joku neuvoa. kiitos jo etukäteen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu