Eli saan luvan

Panna jonku kehen kaa jos sellane tilanne tulee vastaa? Kiva, tiesin et oot reilu :)
11<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Onko sulla pahojakin mielenterveydenongelmia.

Äänestä
  • Gaymies okay

    Äänestä

  • Ei ole, kiitos kysymästä

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ei ole, kiitos kysymästä

    Ei mullakaan ole.

    Äänestä

tietysti olen reilu, kunhan vain tule ajoissa kotiin, muistakin se!

Äänestä

Oletko mies vai nainen?

Äänestä

Tosimies ei lupia tarvi 😁

Äänestä

Kertoisitko sen sukupuolesi?

Äänestä

Oletko s-nainen?

Äänestä
  • Ei hän on Elias.

    Äänestä

Sen jälkeen et minua saa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Panna jonku kehen kaa jos sellane tilanne tulee vastaa? Kiva, tiesin et oot reilu :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu