miten taistelette tylsyyden tunteen kanssa ilman että teette mitään laitonta etsin neuvoja täältä jos jollain on kokemusta kyseisestä epävakauden muodosta
Impulsiivinen häiriötyyppi
Anonyymi
5261
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Mulla tää diagnoosi myös. Mulla on melkein jokapäivä sisäistä raivoa ja vihaan ihmisiä, puran tätä kamalaa oloa tilaamalla kaikkea netistä...joku pakkomielle..tilaan kaikkee halpaa joten ei onneksi ole tullu vielä rahavaikeuksia
Ei ole itsellä kokemusta, koska ei ole minkäänlaisia vaikeuksia sietää tylsyyttä. Yhdellä lähisukulaisella on, mutta nyt menee paremmin kun on muutenkin asiat elämässä paremmassa järjestyksessä.
Vedä 9mm burana. Lähtee laakista.
Pelaa jotain pelejä esim.pleikalla, kännyllä tai koneella. Seikkailupelit ja erilaiset ongelmanrakaisupelit vois olla hyviä?
Urheile