Se on yhä kipee
Mikään ei auta mitä mä teen
Anonyymi
16<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Oletko leikkinyt liikaa leluillasi? Kannattaa käydä lääkärissä.
Miksi ihmeessä kerrot tänne tuollaisia aioita, jotka ei kuulu kuin itsellesi????
Oletko kehitysvammainen? Siinä tapauksessa ota yhteyttä ohjaajaasi.
Vai,,,,, onko ohjaajasi kenties täällä? Jotenkin vaan tuntuu, rttä tämä olisi avun saantisi kannalta vähän väärä foorumi. Jos sinulla on hälytysranneke, niin paina sitä ja kerro tuo asiasi hoitajalle, joka tulee kysymään, että mikä sinulla on hätänä. Hankkivat sitten tarvittaessa sinulle apua.
:DDDD
Oletan että auki olevat, päivystävät terveyskeskukset saattavat olla ylikuormitettuja huomenna. Onneksi ei ole tarvetta lääkärihoitoihin.
Alueellamme on kausiflunssaa.
Kuulin tänään, ettei oma oletus riitä syyksi edes päivystykseen pääsyyn. Menin labraan ottamatta selvää uudesta tilanteesta.
Tilaa aika vastedes, huomautettiin.
Miksei nainen saa olla seksuaalisesti avoin? 😄
Sinä et ole normaali. Eikö sinulla ole ketään tukihenkilöä, jolta voisit kysyä, ettei tänne tarvitsisi kirjoittaa noin älyttömiä.
Jokaisella Downilla on asuntolassa ainakin yksi työntekijä, jonka puoleen kääntyä.
Kehitysvammaisille tuo yletön masturbointi on tyypillistä. Samoin siitä yleisesti puhuminen.
Toi on totta. Tiedän yhden keharin, joka työnsi lyijykynän persuksiin.. toi tyyppi kuulostaa samalta.
Puhutko kokemuksesta? 😆
Olen seksuaalisesti avoin. :)))) varmaan sellainen sitten niin harvinaista sinun maailmassasi että haukut tavallisia ihmisiä kehareiksi.. taidat olla maalta.. :)))
Noin pahasti heikkolahjaisen kanssa on ihan turha alkaa väittelemään, joten jatka vaan sitä itsesi hyväilemistä, mutta älä raportoi täällä, koska kuulostat todella yksinäiseltä masturpoijalta.
Kirjoita seksi-palatalle.
Mitä väliä miltä kuulostan. Kirjoitan omaksi ilokseni. Sä olet negatiivinen ihminen, jollaisista en tykkää. Mä olen iloinen, ehkä siksi että olen tänään saanut monta ihanaa orgasmia. Suosittelen sullekin masturbointia, jos se saisi sinut iloisemmaksi :D
Siinä on sitten sinulle sopivaa vappupuhdetta. Hienoa, että olet onnellinen.
Avoin tripla leuka 🤣🤣
Masturboida yksin ja kirjoittaa palstalle koko vappu! :D