Tuli tuossa mieleeni että jyOwSS kaiken karvaisia valokuvia tänne matkailijat laittavat, joten tässäpä yksi sellainen rakkaiden kaikkien iloksi ja seuraavaa haavematkaansa suunnitellakseen.
Ei ole nahka rypistynyt eikä allivaaraa.
Ei ole nahka rypistynyt eikä allivaaraa.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Lisätäänpä hieman tunnelmaa K3U5BM ja ZzgExS tällä tavalla.
Senssu mulla on sulle huonoja uutisia. Rouva ei tule enää takaisin. Se on jättänyt yksipuoleisen erohakemuksen Vantaan käräjäoikeuteen jo pari kuukautta sitten.
Hakemuksessa luki lisätietojen kohdalla että: "Omituinen äijä, ihan ku Kansan Uutiset. -Kannetaan joka aamu kotiin ja rupee heti valehtelemaan"
Harmi, Vantaan käräjäoikeus ei ole toimivaltainen ja jos eroamme, niin rikastun kuules poju niin että huhhuh, joten älä ole huolissasi minusta.
Olisi henkilökohtainen kysymys kilahtaneelle aTu2o8 ja samalla kiitänmielenkiinnosta muihin aijoihin.