Ikävöin sua.

Kävin kävelee. Ei ikävä hellittänyt yhtään.
21<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Eikä hellittää
A

Äänestä

Vedä käteen ja kokeile auttaako se.

Äänestä

Miksi mies et voinut tulla puhumaan? Tekosyitä sanoa, että jätit lähestymättä, koska en hymyillyt.

Äänestä
  • Et muuten hynyillyt siinä yhdessä kuvassa :(
    Siksi pelästyin sinua :(

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Et muuten hynyillyt siinä yhdessä kuvassa :(
    Siksi pelästyin sinua :(

    Hän ei tunne minua. Tuskin on nähnyt kuviani.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Hän ei tunne minua. Tuskin on nähnyt kuviani.

    En tunne sinua nainen, mutta olemmehan me nähneet. Teit minuun suuren vaikutuksen. Meillä on sama huumori. Mies sivusta.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    En tunne sinua nainen, mutta olemmehan me nähneet. Teit minuun suuren vaikutuksen. Meillä on sama huumori. Mies sivusta.

    Olemme nähneet. Mistä tiedät huumoristani? Miksi et tullut juttelemaan?

    Äänestä

Onko aloittaja nainen?

Äänestä
  • Oon.. :( haluisin olla kyllä mies.. miehenä ei tarvis miettiä ku elintään

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Oon.. :( haluisin olla kyllä mies.. miehenä ei tarvis miettiä ku elintään

    Ei se niin helppoa ole miehelläkään.
    Itse mietin erästä naista, jota kohtaan minulla on tunteita, mutta välissämme on liikaa esteitä.
    Hulluksi meinaa tulla.

    Äänestä

No tuliko edes pirteämpi olo?

Äänestä
  • Tuli pikkasen Juu.

    Äänestä

kyllä olen käynyt katsomassa kuviasi ja tykkään sinusta vallan mahdottomasti,
en mieti itseäni siinä mielessä, ihan pelkkä äänesi kuuleminen tuo minulle parhaimman mielihyvän kuin joku itsetyydytys,

Äänestä

Rakkaus mä kävin fb niin kuin pyysit kerro mulle miten saan annettu sulle mun numero

Äänestä
  • Mä en vieläkään ole varma oletko sinä siinä... sen takia en uskalla kirjoittaa yksityinen viesti koska jos ett ole se henkilö niin kyseinen ihminen jolle laitan viestiä niin kuristaa minut jos häiritsen häntä

    Äänestä

Oot erehtynyt jos luulit että en ole nähnyt kuvia.... tietenkin olen...

Äänestä

voit opastaa minua myöhemmin kun nähdään, ei perheenjäsenet ole koskaan minua neuvoneet millään tavalla netistä tai muistakaan palveluista, minun vain pitää ykinkertaisesti myöhemmmin vuosien varrella vain opiskella niin hyvin kuin mahdollista näitten käyttö, se vaatii vain motivaatiota itseopiskelu, jota minulla ei parhaillaan ole. )=

Äänestä

olet oikea höpönassu. t. unelmiesi nainen.

Äänestä

Oliko J-miehelle?

Äänestä
  • Oli juu. 😉

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kävin kävelee. Ei ikävä hellittänyt yhtään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu