Apuva

Onko päsiäisen jälkeeen elämää
4317
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Luin tätä palstaa, mikä sinua niin ahdistaa? Onko Pääsiäisen aika ollut raskasta. Yritä nyt piristyä, ymmärrän hyvin, minulla on itselläkin usein sellaisia oloja. Aurinko ja ulkoilma ovat hyviä, lähde vain ulos, onko sinulla ystäviä,ota heihin yhteyttä ja lähde harrastamaan jotain! Elämää on pääsiäisenkin jälkeen kun sen oivaltaa. Tsemppiä sinulle ja Kyllä se aurinko paistaa vielä risukasaankin, älä menetä toivoa!!!!

Äänestä
  • Kiitos. Keirteessä kuitenkin vielä ollaan.
    Tovon mukaan tastäkin sevitään.

    Äänestä

ja jos ehkäisypuoli on ollut hunningolla , niin on vielä enempi elämää

Äänestä
  • Kertokaa ystävät hyvät, miten pääsee päääsiäisestä eroon

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jenkanen kirjoitti:

Onko päsiäisen jälkeeen elämää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu