Olisi kysymys teille, jotka olette nyt koevapaudessa: testataanko sinua päihteiden osalta?
Otetaanko kusitestiä jne? Luin erään uutisen https://ls24.fi/lannen-media/pantavankien-valvontaa-loysataan-koronan-takia-koevapausvankien-seuranta-puhelinsoittojen-varassa-paihdetestaus-lopetetaan jossa sanotaan, että huumetestaus lopetetaan kokonaan. Onko tämä toteutunut? Kiitos tiedosta!
Korona ja päihdetestaus koevapaudessa
Anonyymi
1
100
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllä testataan. Ehkä alkukeväällä ei testattu, mutta sen jälkeen kun pahin ekaa aaltoa oli ohi alkoi testaamiset taas. Tällä hetkellä olen Koevapaudessa ja lokakuussa viimeksi testattu.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ootko nainen noin mustis musta
Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t897229- 353831
- 453420
Kauan säkin jaksoit
Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐402562- 2082376
- 412352
- 1232246
Miksi kaipaat
Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?292149Mietin tässä T....
Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..241878- 401809