Vetoan nyt Kiiminkiläisiin, mistä nämä alaikäiset nyt saavat nuuskaa kun raja kiinni.
Lapsi ei uskalla pelossa sanoa alkulähdettä kuin että kaverilta ja hän taas saanut ilmaiset maistiaiset..ensimmäisen kerran heräsi epäilyt jo 2 v. sitten.
Jossakin piilottelee ammattimainen välittäjä.
Siitähän tulee kiinteistönomistajalle kymppitonnien veromaksut..
Poliisilla on viralliset vihjeportaalit mihin antaa vihjettä, nimiä kehiin.
Nuuskan superlevittäjä, missä, ilmoitukset poliisille
5
1324
Vastaukset
- Anonyymi
Jospa jotkut tekevät itselleen nuuska-annoksia märistä tököistä? Puurkaa vaan muutaman rapakossa liottuneen tupakan ja mönttää röpöt tyhjennettyyn teepussiin ja pussi huuleen.
Keräilevät kuulemma maasta vanhoja ja purkittavat... Sitten myyvät.
Sanoi päihdetyöntekijä.- Anonyymi
Poliisi tietää mutta todistaminen
- Anonyymi
Taitas tuon ip dir adv34.tyr57 response osoittavan Kaista-ahon suuntaan.
Olisko nuuskamyyjä pojankössi aikamies sielläpäin.
Bemarilla tekivät valeoston.. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Taitas tuon ip dir adv34.tyr57 response osoittavan Kaista-ahon suuntaan.
Olisko nuuskamyyjä pojankössi aikamies sielläpäin.
Bemarilla tekivät valeoston..Kiiminkiläinen sanonta olemassa, kuin paksu sika kävelis pystössä takakoivillaan. Mitäkä tarkottaa..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen
ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?1724980Kenen joukoissa Suomi seisoo maailmalla, jos SDP voittaa seuraavat vaalit?
SDP on ainoa pohjoismainen sosialidemokraattinen puolue, joka edelleen kuuluu Sosialistiseen internationaaliin. Sitä ka621585- 141583
Jos mies oikeasti haluaa sinut
Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois1211441Helena Puolakka laukoo suorat sanat Vappu Pimiän MasterChef -pestistä
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Kokenut keittiömestari ja ravintoloitsija Helena Puolakka laukoo suorat s91233Ketä ehdotatte seuraavaksi kuntanne johtohahmoksi
Ei ole teitä riitaisia kehityksen jarruja helppo yrittää kohti valoa ohjata. Siinä on teille pähkinä purtavaksi.931046Voiko ryyppäämisellä tienata elantonsa?
Lassi Kuhlman on rappiostriimaaja. Hän kuvaa omaa päihteiden käyttöään pitkissä somestriimeissä. Katsojat voivat lahjoit461010Persuille 1,8 prosenttiyksikköä laskua. Keskusta meni ohi ja Vasl hengittää niskassa
Erityisesti työväestö on hylkäämässä persut. https://yle.fi/a/74-20208249297932- 178889
Hinduille tiedoksi
USA Pressa sanoi '' kansakuntaa ei voi johtaa ilman Raamattua''. Tämä löytyy sitaateista. Raamatusta tulee kaikki julmu279757