Motoristi tappoi viattoman hirven

286
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllä on läsähtäny läskiä yhteen, teurastaja kävi paikalla erottelemassa toisistaan!!🤪🤪🤪

Äänestä

Yksi takavuosien tuttu ihan oikeasti tappoi itsensä keulimalla päin hirveä suoraan liikennevaloista. Tästä oli silloin juttu lehdessä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

https://www.poliisi.fi/tietoa_poliisista/tiedotteet/1/1/moottoripyorailija_menehtyi_hirvikolarissa_heinavedella_90084

140 km/h ja keula pystyssä?

R.I.P hirvi :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu