Rakastan sua

Rakastan sua Martti t. Emmi Kuri
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Voi sinua emmi.

Äänestä

Rakastan sinua❤️Haluan sinua, enemmän kuin mitään.. Eikö me vaan voitas törmäillä vahingossa niin kuin ennenkin..

Äänestä
  • Törmäilyssä voi käyä kipiää😰...😔

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Törmäilyssä voi käyä kipiää😰...😔

    Jos ei niin lujaa😊 vähän hellemmin.. Mä haluan sun lähelle☹️

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Jos ei niin lujaa😊 vähän hellemmin.. Mä haluan sun lähelle☹️

    Mistä tiiät kenen lähylle täällä pyrit🤨?🙂

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Mistä tiiät kenen lähylle täällä pyrit🤨?🙂

    Luulen tietäväni 😊

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Rakastan sua Martti t. Emmi Kuri

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu