Dipaa daa dipaa daa

Kuuluu päästä varpaisiin kun kävelen vanhan sompan ohi,nykyään sok.kuuluuko sulla.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllä kuuluu. Koko ajan. Ja joka puolella, ei tarvinnu sotkutella sompan tykö.

Äänestä

Se on tosi ikävää :(
Toivottavasti saat dipatuksen jollain loppuu. Kokeile herhiläismesiuutetta. Sen pitäis auttaa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kuuluu päästä varpaisiin kun kävelen vanhan sompan ohi,nykyään sok.kuuluuko sulla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu