päivästä toiseen samanlaisena jatkuvaa kaipuuta. Ihan kuin maailma olisi pysähtynyt täällä. Samanlaiset viestit päivästä toiseen. Mutta olen lyhyessä ajassa onnistunut hankkimaan jonkinlaisen riippuvuuden tähän palstaan. Tulen kuitenkin kurkkaamaan, jos joku kuulostaisi sulta...miten tätä saisi edes vähennettyä?
Mä en oikeasti jaksa tätä palstan
Anonyymi
14<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Tämön aivan hirvittävä paikka!
Ehkä olet saanut tunteen että se kaivattusi olisi kirjoittanut sinusta tänne jotain mukavaa? Siitä olet tullut iloiseksi ja alitajuntasi ajaa sinut tänne aina uudelleen hakemaan sitä samaa hyvää oloa, jonka se ilo aiheutti?
Näistä kun ei voi tietää kuka kirjoittelee ja kenelle. Voit yrittää kuitenkin "tunnistella" sitä henkilöä täältä. Todennäköistä on tosin ettei se täällä ole ollut, mutta ei sitä kukaan voi ennalta tietää. Jos tunnisteluihin ei vastata niin voi hyvin vetää johtopäätöksen ettei se henkilö ole täällä kirjoitellut. Silloin myös "palsta riippuvuus" hellittää.
Oli hän täällä. En tiedä onko enää.
Paljon vähemmän kuin joskus.
Vai niin... no kaipasiko hän sinua?
Näin arvelinkin.
jaa-a, senkun tietäs.
No jos kaipaat häntä, niin tee se selväksi hänelle. Sitten näet miten hän reagoi. :)
Vähän jo yritin, mutta kuoppainen ja mutkikas oli se tie. Pitää toivoa tasaisempia teitä jatkossa. Laitan mutkat suoriksi sitten.
Hyvältä kuullostaa!👍
🔞↪🔙
Matrix, simuloitu todellisuus, täällä on.
Oletko joskus hänet täältä löytänyt? Ei täällä kaikki ihastuneet käy, ei tule edes mieleen monelle tämä.
Sanoin jo liikaa. Antaa olla.