Mökillä tapahtunutta

Anonyymi

Olin neljätoistavuotiaana kesää viettämässä isovanhempieni kesämökillä. Täksi viikoksi olimme saaneet seuraksi parikymppisen serkkuni ja hänen tyttöystävänsä. Oli tosi mukavaa touhuilla heidän kanssaan ja päästä kylille ja lähikaupoille heidän kanssaan serkkuni autolla. Isovanhemmat kun eivät juuri mökiltä poistuneet.

Autoimme toki mummua ja pappaa joissakin pienissä askareissa ja tänään olimme serkkuni kanssa maalanneet piha-aitan. Pappa oli lämmittänyt meille saunan ja saunan jälkeen oli tarkoitus grillailla vielä porukalla. Lähdimme serkkuni kanssa vielä juoksulenkille ennen saunomista. Serkun tyttökaverin piti tällä välin saunoa ja mennä sitten auttamaan grilliruokien valmisteluissa.

Tulimme serkkuni kanssa lenkiltä ja haimme saunajuomat ja kävelimme saunamökkiä kohti. Pukkari oli tyhjä, joten riisuimme vaatteet ja minä astuin saunan ovesta sisään. Hämmästyksekseni kuitenkin serkkuni tyttöystävä oli juuri huuhtelemassa itseään siis täysin alastomana. Hän oli tullut saunatuvan puolelta vain pyyhe yllään ja oli ottanut pyyhkeensä pesutilan puolelle eikä pukkarissa siksi ollut mitään hänen kamojaan näkyvillä. Serkkuni astui myös saunan puolelle ja naurahti äänekkäästi, kun huomasi tyttöystävänsä alastomana ja todella yllättyneenä. Seisoimme siinä vierekkäin serkkuni kanssa ja tuijotimme hänen upeavartaloista tyttöystäväänsä. Serkkuni kulli näytti heinäseipäältä omaan kikkeliini verrattuna. Olihan hän jo aikuinen mies ja minä vielä murrosiässä odottelin tiettyjä muutoksia tapahtuviksi.

Tyttöystävä rääkäisi ääneen ja huusi serkulleni, että antaisi tyttöystävän pyyhkeen nopeastikin. Serkkuni heitti pyyhkeen tyttöystävälleen, mutta tönäisi minua vain eteenpäin ja tokaisi, että me tullaan nyt myös saunomaan ja samaa nahkaahan tässä kaikilla on, mutta vain erinäköisesti näkyvillä. Serkkuni nousi ylälauteelle ja läpsäisi kiusoittelevasti tyttöystäväänsä pakaralle ja sanoi, että eihän tässä nyt mitään vakavaa sattunut. Minä seisoa tönötin vielä keskellä pesutupaa ja vehkeeni oli noussut puoliksi seisomaan tuosta ihanasta näystä. Luimistellen nousin myös serkkuni viereen ylälauteelle. Serkkuni nyökkäsi tyttöystävänsä suuntaan ja naurahti vielä kerran sanoen. Kaikkihan me nyt nähtiin toisemme ja näköjään oli vaikuttavat maisemat viitaten puolikovaan kikkeliini.

Tyttöystäväkin astui naureskellen pukkarin puolelle ja sanoi odottavansa meitä siellä. Saunoimme ja peseydyimme melko nopeasti, koska grillipuuhat odottivat. Kateellisena vilkaisin muutaman kerran serkkuni muhkeaa kullia, joka oli siis lepotilassakin paksumpi ja pidempi kuin minulla seisokissa. Kun astimme pukkarin puolelle niin serkkuni tyttöystävä vielä laitteli hiuksiaan ja levitteli iholleen jotain ihanalle tuoksuvia voiteita. Serkkuni käveli hänen taakseen ja tokaisi minulle silmää vinkaten, että menisin auttamaan grillihommissa ja että he tulisivat pian perässä.

Sopersin joo ja poistuin pukkarista, mutta kiersin salamannopeasti pukkarin toisen puolen ikkunan taakse. Virnistin itsekseni sillä olin tulkinnut serkkuni oikein. Hän oli heittänyt pyyhkeensä pois ja veti tyttöystävänsä mekkoa nilkkoihin. Serkkuni paksu kulli heilui puolelta toiselle jo täydessä seisokissa. Hän taivutti tyttöystävänsä nojaamaan penkkiä vasten ja uppoutui häneen takaapäin. Näkymä oli täydellinen minulle ja koska saunamökki oli vanhaa tekoa niin kuulin heidän äänensä aivan selvästi. Serkkuni nussi niin, että lätinä kuului ja tyttöystävänsä voihki tosi äänekkäästi. Näin hyvinkin tarkasti, kun paksu kulli upposi pilluun eikä kulunut kauaakaan, kun tyttöystävä päästi muutaman parkaisun ja sai vavahtelevan orgasmin. Serkkuni veti kullinsa ulos moiskahtaen ja käänsi tyttöystävänsä eteensä niin, että työnsi jättikyrpänsä tämän suuhun ja alkoi nussia tyttöystäväänsä säälimättä. Kyrpä ei uponnut edes puoliväliin, mutta näky oli minulle järjettömän kiihottava. Hetken naituaan tyttöystäväänsä suuhun serkkuni veti kullinsa ulos ja ampui lastinsa tyttiksensä naamalle. Vasta tässä vaiheessa minä tajusin vetää oman kullini ulos housuistani ja aloin runkkaamaan itseäni.

En kuitenkaan ehtinyt laukeamaan, kun he liukkaasti jo poistuivat pukkarista ja kiirehtiessään grillihommiin he kääntyivätkin puuceelle menevälle polulle ja näkivät minut onnettoman housut nilkoissa ja vehkeeni kädessä pukkarin ikkunan takana kuin mikäkin tirkistelijä. Nyt oli heidän vuoronsa naurahtaa ja minä olisin halunnut vaipua maan alle. Suljin silmäni ja hetken runkattuani laskin mällini ruohikolle. Sinä iltana oli hymy herkässä meillä kaikilla!

0

4368

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Epäily: Oppilas puukotti kolmea Pirkkalan koululla

        Tämänhetkisen tiedon mukaan ainakin kolme oppilasta on loukkaantunut puukotuksessa Pirkkalan Vähäjärven koululla. Myös e
        Pirkanmaa
        179
        4757
      2. Jos olisit täällä

        Tosin en tiiä miks oisit. (Ja hävettää muutenkin kun ei muka muulla tavoin osaa kertoa tätäkään) Jos jollain pienellä
        Ihastuminen
        40
        2536
      3. Tämän hetken

        Terveiset kaivatullesi ⬇️
        Ikävä
        156
        2192
      4. Kesän odotuksia hyrynsalmella

        Kyllä kesällä hyrynsalmellakin on mahdollisuus osallistua kylän menoon monella tavalla . On kaunislehdon talomuseolla
        Hyrynsalmi
        16
        1719
      5. Vieläkö sä toivot

        Meidän välille jotain?
        Ikävä
        81
        1348
      6. Voi Rakas siellä

        Olet ollut mun ajatuksissa taas koko päivän. Olet ihmeellinen kertakaikkiaan ja arvostan sinua niin paljon❤️Minulla ei o
        Tunteet
        24
        1281
      7. Ohhoh! KAJ laukoi suorat sanat somessa - V-sana mainittu!

        Ohhoh! Mitäs mieltä olet tästä huumoriryhmä KAJ:sta? Bara bada bastu on kyllä aikamoinen korvamato... Lue lisää: https
        Euroviisut
        32
        1193
      8. Pirkkalan koulussa puukotus, oppilas puukotti kolmea

        Ilmeisesti tyttöjä ollut kohteena.
        Maailman menoa
        145
        1180
      9. Erika selvisi hienosti ennakkosuosikin paineista

        Hienostihan se meni. Erika jätettiin yksin, eikä häntä tuettu, oli euroviisukiusattu, silti suoriutui ensiluokkaisesti.
        Maailman menoa
        103
        945
      10. Pirre vaatii nyt karhuja ammuttavaksi

        Ylellä taas hauskaa lieksa uutista. Karhujen kannan­hoidollinen metsästys on Lieksan kaupungin mielestä välttämätöntä.
        Lieksa
        117
        887
      Aihe