On tää vaikeaa

Jotenkin kauheaa ajatella ettei enää ikinä nähdä. Kaiken takana kuitenkin rakkaus.
18<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Eikö ikinä?
Jos me päätetään nähdä, niin sitten nähdään!

Simple as that!

Äänestä
  • Älä. Tää on muutenkin ihan kauheaa 😭

    Äänestä

Jos molemmilla on halua nähdä niin näkeminen tapahtuu kyllä ennemmin tai myöhemmin.

Äänestä
  • Sivuhuomautus ohikulkijalta: näin se menee. Ennemmin tai myöhemmin jossain joskus.

    Äänestä

En se. Vaikea tajuta ja hyväksyä. Onko jossain vaiheessa pakko hyväksyä ja jatkaa matkaa?

Äänestä

Itse voisin kyllä matkustaa hänenkin luokseen, jos se olisi vain mahdollista. Tahtoisin muutenkin joskus käydä siellä, missä hän asuu.

Äänestä
  • Rakkaus onko pitkä matka mun luokse!!!!!ethän vain ole muuttanut minnekään!!ilmankos mä en oo nähny sinua missään Nyt!!

    Äänestä

  • Missäpäin Suomea hän asuu. Nainen vai mies?

    Äänestä

Jotenkin kestämätön ajatus tuollainen.
Pitäisi laittaa viestiä: Hei , voitaisko nähdä ? , ikävä.

Äänestä
  • Olisi aika uskomatonta saada tuollainen viesti.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Olisi aika uskomatonta saada tuollainen viesti.

    Niin olisikin. Haluaisin!

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Niin olisikin. Haluaisin!

    Itsekin haluaisin vastaanottaa tuollaisen....

    Äänestä

Lopeta me nähdään rakkaus!!! Sutuitko mun rehelisesta tunnustuksesta???? Mä kirjoitin ton jutun koska tiedän että arvasit silloin pihassa kun oltiin siinä terassilla niin arvasit kyllä kenestä oli kyse!!! sanoin silloin sinulle että anteeksi ku
N vahingossa katsoin sinne suuntaan missä se henkilö oli!!!!! Se oli sinun takana kävelemässä silloin!!!! Mitään sellaista siellä ei oikeesti tapahtunut!!!!!! En edes olisi sinulle mitään maininnut tosta jos tarkoitus olisi valehdella!!!!!! Rakkaus me emme luovuta ja me nähdään rakkaus!!! sopiiko se sinulle rakkaus???

Äänestä
  • Korkki kiinni, lääkkeet ja nukkumaan, muuta neuvoa ei tule.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Korkki kiinni, lääkkeet ja nukkumaan, muuta neuvoa ei tule.

    Ei lääkettä alkoholin kanssa

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ei lääkettä alkoholin kanssa

    Kohta herätys...

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ei lääkettä alkoholin kanssa

    Vedäppä 10-15mg diapamia ja 8-12 bissee😅😯😝😓

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Vedäppä 10-15mg diapamia ja 8-12 bissee😅😯😝😓

    ..sit mä lähen bailaamaan..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Jotenkin kauheaa ajatella ettei enää ikinä nähdä. Kaiken takana kuitenkin rakkaus.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu