Onko muilla kokemusta keskustassa sijaitsevasta sisustusliikkeestä? Noin viikko sitten kävi ja oli ensimmäinen ja viimeinen kerta. Todella hyökkäävää asiakaspalvelua. Halusin vain katsella niin jos katsoin jotain tuotetta sekuntin niin heti sitä oltiin tyrkyttämässä. Ei jatkoon!
Sisustusliike
11
1361
Vastaukset
- Anonyymi
En ole käynyt enkä käy.
- Anonyymi
Miksi näin?
- Anonyymi
Oletan että puhutaan sisustus trendosta... olen itse asioinut vuosien varrella useasti kun pitänyt jotain lahjoja ostaa. Muuten en kyllä asioisi. Asiakaspalvelu on todella hyökkäävää, niin kuin mainitsitkin jo.
Myös ystäväni ovat kyseisestä syystä lopettaneet siellä käymisen. Ja selkeästi suositaan toisia asiakkaita enemmän. Ilmeisesti kaikkien naamat eivät kelpaa asiakkaiksi.- Anonyymi
Trendo on hyvä kauppa. Suosittelen!
- Anonyymi
Hyvä kauppa! Suosittelen, asiakaspalvelukin on kohdillaan. Harvassa liikkeessä palvellaan näin hyvin!
- Anonyymi
Ketä tietää?
- Anonyymi
Mutta kun vuokra on suuri ja tulosta pitäisi tulla. Jokainen asiakas joka ovesta käy on saatava ostamaan. kauppa se on joka kannattaa.
- Anonyymi
Itse ainakin välttelen kauppoja jossa ei saa rauhassa katsella ilman että joku hönkii niskaan. Tietääpähän ettei uutena ylivieskalaisena tarvitse tuolla asioida vai onko tyyli muuttunut?
- Anonyymi
Trendo on laadukas liike, jossa palvellaan hyvin. Olen käynyt liikkeessä usein. Joskus olen ostanut, joskus vain katsellut. Ei ole koskaan tullut oloa, että olisi pakko ostaa.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 573793
Miksi juuri vasemmiston puolelta tulee niin paljon luusereita, kelapummeja jne.
Tämä asia ihmetyttää suuresti.463187Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia
Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on1532959Putin lähti takki auki sotaan....
Luuli, että kolmessa päivässä hoidetaan, nyt on mennyt 3,5 vuotta eikä voitosta tietoakaan. Kaiken lisäksi putin luuli,432840SDP ylivoimainen ykkönen
En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.752426Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään
"Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s621921Patteriauton ovia ei saatu auki - kuljettaja koki hirvittävän kuoleman!
”Oviongelma johti kuskin kuolemaan kolarissa – tämä ratkaisu saatetaan kieltää kokonaan Sivulliset pyrkivät tempomaan a231908Polttomoottoriauto on köyhän merkki
Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.1281796- 881222
Mitä tarkalleen tunnet
Minkälaisia tunteita sisälläsi liikkuu, kun tiedät, että ajattelen sinua lämmöllä ja jotain syttyy myös sinussa? Haluai681190