Sisustusliike

Anonyymi

Onko muilla kokemusta keskustassa sijaitsevasta sisustusliikkeestä? Noin viikko sitten kävi ja oli ensimmäinen ja viimeinen kerta. Todella hyökkäävää asiakaspalvelua. Halusin vain katsella niin jos katsoin jotain tuotetta sekuntin niin heti sitä oltiin tyrkyttämässä. Ei jatkoon!

11

1310

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      En ole käynyt enkä käy.

      • Anonyymi

        Miksi näin?


    • Anonyymi

      Oletan että puhutaan sisustus trendosta... olen itse asioinut vuosien varrella useasti kun pitänyt jotain lahjoja ostaa. Muuten en kyllä asioisi. Asiakaspalvelu on todella hyökkäävää, niin kuin mainitsitkin jo.
      Myös ystäväni ovat kyseisestä syystä lopettaneet siellä käymisen. Ja selkeästi suositaan toisia asiakkaita enemmän. Ilmeisesti kaikkien naamat eivät kelpaa asiakkaiksi.

      • Anonyymi

        Trendo on hyvä kauppa. Suosittelen!


    • Anonyymi

      Hyvä kauppa! Suosittelen, asiakaspalvelukin on kohdillaan. Harvassa liikkeessä palvellaan näin hyvin!

      • Anonyymi

        Ketä tietää?


    • Anonyymi

      Mutta kun vuokra on suuri ja tulosta pitäisi tulla. Jokainen asiakas joka ovesta käy on saatava ostamaan. kauppa se on joka kannattaa.

    • Anonyymi

      Itse ainakin välttelen kauppoja jossa ei saa rauhassa katsella ilman että joku hönkii niskaan. Tietääpähän ettei uutena ylivieskalaisena tarvitse tuolla asioida vai onko tyyli muuttunut?

    • Anonyymi

      Trendo on laadukas liike, jossa palvellaan hyvin. Olen käynyt liikkeessä usein. Joskus olen ostanut, joskus vain katsellut. Ei ole koskaan tullut oloa, että olisi pakko ostaa.

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      Oikein häiritsee?
      Ikävä
      152
      2196
    2. Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?

      Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.
      Ikävä
      97
      1443
    3. Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa

      Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir
      Maailman menoa
      342
      1436
    4. 171
      1308
    5. Hitto että tekis

      Mieli saada sua
      Ikävä
      68
      1081
    6. Minä tiedän sen

      Sinun ei tarvitse nainen sitä sanoa, minä tiedän jo sen.
      Ikävä
      35
      978
    7. Ikävä on häntä

      Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos
      Ikävä
      59
      950
    8. Minkä kultakimpaleen

      Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik
      Ikävä
      31
      939
    9. Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?

      https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta
      Maailman menoa
      27
      872
    10. Onko kaivattusi

      Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?
      Ikävä
      46
      849
    Aihe