Kuulun riskiryhmäänkin. Diabetes. Ei tarvitsisi enää kärsiä tätä paskaa.
Saispa Koronan ja kuolis.
Anonyymi
11<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Toivotaan niin.
Minullekin Korona toisi lähes varman lopun,sydän vetelee viimeisiään muutenkin,keuhkot röökin pilaamat.Mutta siitä olen iloinen etten maksanut käytännössä ollenkaan veroja tälle persläpien yhteiskunnalle nimeltä Suomi.
Alkoholi ja tupakkaveroja,eipä juuri muuta.
Ja on toinenkin ilon-aihe.koulut avattiin aivan liian aikaisin,tuloksena tulee olemaan ihan vitusti ruumiita,kaikenikäisiä.Peruskoulussa minunkin elämäni tuhottiin.
Suomessa menee monella huonosti vielä sanotaan että on maailman onnelisin maa on kaukana siitä.
Voihan itsensä lopettaa yksinkertaisemminkin.
Mikä on yksinkertaisempi ja siistimpi tapa lopettaa itsensä kuin hankkia flunssa? Älä vaan sano että lääkkeet,olen yrittänyt kolmasti.
Lääkkeet ovat huonoimpia itsemurhaan. Ne on lähinnä hätähuudon välineitä. En viitsi alkaa luettelemaan varmoja keinoja ettei syytetä yllytyksestä.
Sulla pitää sit olla diabetes huonossa hoitotasapainossa eli elinvaurioita. Jos et löydä koronaa mistään niin kyllä sä diabeteksellakin hengen iteltäs saat. Älä siis huoli.
Onko 1 vai 2 diabetes.
diapetes2000.0
Demokratia ei toimi. Se vaan lisää kaikkien kärsimystä.
Johan on puhetta,mä en missään tapuksessa haluu sitä itteeni.
Se korona ei oo muuten mikään leikin asia niin että en suosittele.