paska mesta. Kouluttajat huonoja ja vajokkeja suurin osa alokkaista yleensä..
Vekaranjärvelle ei kannata mennä inttiin,
Anonyymi
5
1040
Vastaukset
- Anonyymi
Tuskin monta kouluttajaa tapasit, joten yleistäminen ei perustu tilastoon.
Alokkaita tulee paljon Helsingistä. - Anonyymi
Vekaralla ei tarvitse kantaa laukkuja. 5/5 paikka.
- Anonyymi
Hennala on paras paikka on lämpimät ulkovessat!.
- Anonyymi
Hennalassa varuskunta lopetettiin 2014. Ei sielä enää liiku kun 1918 teloitetujen haamut. Voihan siä paskalla käudä jos paikan löytää.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hennalassa varuskunta lopetettiin 2014. Ei sielä enää liiku kun 1918 teloitetujen haamut. Voihan siä paskalla käudä jos paikan löytää.
Karkialammella on hyvä sotku kaiken kivan lisäksi. Olin paikalla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El1516827MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny635963Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.884559NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1074519Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1624310Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.941690- 4021596
- 821399
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a311377Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana
Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?411161