Eikö täällä ole muita kuin ajanviete keskustelijoita?
Mikä palstan tarkoitus on?
23
67
Vastaukset
- Anonyymi
Sama kuin elämän.
- Anonyymi
Ei koskaan ikinä vain.. 😁 Vähän sama asia kuin koko suomi24 tai just koko elämä tai saati tän kaiken tarkoitus ylipäätänsä. Noh kyllä sitä tulee seurattua paljon muutakin päivän aikana kuin tätä palstaa.. Keskustelun avauksia ja mahdollinen puute kaikesta täällä kyllä on läsnä useinkin.. 😜En silti vaihtaisi tätä pientä rutiinia päivästä pois 😊joten hyvää tiistaakia.. Ajanviete on mitä tärkeintä ja se että osaa ottaa oman ajan. Tehdä asioita joista tykkää. Eipä siinä vois tätä jatkaa ajanviete keskusteluna. Pitääkö kaikessa olla järkeä? Kestätkö tuntematonta? Ahdistutko helposti? Tuletko ulos omalta epämukavuusalueelta? Omiin kysymyksiin omat vastaukset itsellä. 1 ei. 2 kestän 3 en 4 kyllä.. Tiedän kyllä että toisille ei varmaan ole näin helppoa? Vai mitä mieltä olette..
Tykkään tosta 6) kohdasta, valitsen sen!
En kyl enään mitään muuta seurais 😊tai tekisikään!1) Ei
2) Kyllä
3) Ei
4) On kieltämättä joskus haastavaa
Tämähän on mainiota ajanvietettä. Nyt juuri sataa kaatamalla, ukkonen jyrähti, töistä pieni tauko eikä ulos viitsi mennä. Tarjoan virtuaaliset 🎂-kahvit kaikille 😉
- Anonyymi
Muut taisi jo saada yhteyden haluamaansa naiseen, siihenhän täällä on ennenkin keskustelut lopahtaneet.
- Anonyymi
Toi oli hyvä😁nasevaa☺️🙃
- Anonyymi
Täälä hetkellä tuntuu että täällä keskustelee nämä tietyt 4 ihmistä keskenään...
- Anonyymi
Miesten kanssa olevat perheelliset bi-naiset kirjoittelee pikkutuhmia, ihan viihdyttävää :D
- Anonyymi
Ei kyl 👎
En kyllä ole kuvauksesi kaltainen.
Mitä muut tahtoisivat lukea?
(Pikku tuhmiksi jää, kun kaikki rajummat tekstit poistetaan)- Anonyymi
Naakkatar kirjoitti:
En kyllä ole kuvauksesi kaltainen.
Mitä muut tahtoisivat lukea?
(Pikku tuhmiksi jää, kun kaikki rajummat tekstit poistetaan)Niitä sun ihania runoja naakkatar. Niitä lisää kiitos.🙂
- Anonyymi
Iha tavallisia aiheita. Mitä ruokaa joku teki ja sellasia? Sellasia mitä muutenki juttelee.
- Anonyymi
Kyllä täällä on ollut pornotekstien kirjoittajia tunnemaailmassaan.
- Anonyymi
Mieluummin niitä kuin ruokaohjeita😁
- Anonyymi
En tiedä mutta lapsellisia juttuja, luultavasti teini-ikäistä porukkaa.
- Anonyymi
Pitäisikö kaikkien olla vanhojen sinkkunaisten valitusta vain?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Pitäisikö kaikkien olla vanhojen sinkkunaisten valitusta vain?
Ilmeisesti yli 10-vuotiaat on "vanhoja".
- Anonyymi
Liittykää Facebookin ryhmiin.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2502239- 1921684
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä471329Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad501035- 41836
- 14820
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä31790Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver23768Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .25766Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46647