Martina sai vietyä kamansa uuteen asuntoon muuttomiesten avulla. Martina poseeraa näiden mies kanssa ja on tietty ainoa jolla ei ole suojamaskia! Aika piittaamatonta käytöstä muuttomiehiä kohtaan.
Ja miksi seiska kirjoittaa että Martina jätti Stefanin, asiahan meni just toisin päin. Onko seiska tietoinen että Stefulla on jo uusi nainen elämässään?
Ja miksi seiska kirjoittaa että Martina jätti Stefanin, asiahan meni just toisin päin. Onko seiska tietoinen että Stefulla on jo uusi nainen elämässään?
Vastaukset 19
Vanhimmat
Stefu paneskeli Sofiaa useiden kuukausien ajan. Ei silti jättänyt Martinaa. Kun Martina sai vihiä asiasta, se oli nimenomaan Martina joka jätti Stefun! Kertoo aika paljon tuosta Thermanin lapasesta.
Paskat. Steppuli on jättänyt Martinan jo viime vuoden loppupuolella kun Sofian kanssa romanssi alkoi.
Eli Sofia siis petti Nikoa jo silloin, mutta piti sen salassa, että sai asua ilmaiseksi Esa Ranta-ahon omistamassa luxusasunnossa. Vielä pahemmalta näyhttää Sofian tuon perusteella, kun mitä heti ajattelisi.
Vietti joulut, ja lähti vielä lomillekin Dubaihin Ranta-ahojen kustannuksella. Istui oikeudenkäynneissä vilkuttelemassa. - Kyllä on julkeata, jos tuo pitää paikkansa.
Stefan💖Sofia
Ei vaan Sofia 💖 💶
Stefu vei kamansa ja vaihtoi osoitteensa Hangon ranchille vuosi sitten. Eiköhän homma ole ollut jo silloin selvä.
Kyllä oli. Martina ehkä myös hiljaisesti ( lue rahan takia) hyväksyi Sofian ja Stefun suhteen. Kyllä hän noiden suhteesta ihan kartalla oli. Että se siitä hurskastelusta, mitä Martina nykyään harrastaa...
No Sohvi ei ainakaan hurskahtele teepuasiensa kanssa.
Martina oli rahan takia valmis hyväksymään Stefun ja Sofian suhteen mutta kun Stefu meni ja rakastui niin Martinalle ei ollut enää tilaa Hangossa.
Ei se maski mitään auta. Korkeintaan niitä, joilla on joku heng.tie.infektio, niin ne voi laittaa maskin suojaksi itselleen. Aasiassa ihmiset laittaa sen muutenkin saasteiden takia. Ihmiset on ihan hysteerisiä koronauutisista, joissa asiantuntijat antavat joka päivä eri ohjeita. Ihmisiä kuolee enemmän influenssaan kuin covid19. Sitä tietenkään ei tuoda esille, koska on luotu hysteriaa ja ajettu pelolla koko yhteiskunta alas.
Naurettavaa kyttäystä pohtia jonkun maskin käyttöä Martinalla tai muilla. Ehkä kannattaa laittaa se aika asioiden tutkimiseen koronahysterin suhteen.
Sofia❤️Stefu
Tietysti maskeista on hyötyä! Eihän niitä muuten suositeltaisi käytettäväksi muualla maailmassa. Suomi ei uskalla suositella koska pelkää samanlaista hamstrausta kuin vessapaperin kanssa.
Sofia ❤️ Sofia
Ihan siis pöyristyttävää!! Yritetään elää tämän episodin jälkeenkin, vaikka hankalaahan se on.
Ja tuo uusi laukku aina nyt kuvassa
Ei se mikään uusi laukku ole😂
Urpot teillä on ihan omakeksimät jutut😂
Hankkikaa oma elämä😂😂😂😂😂😂😂
No mitä ihmettä te ihmiset oikein vaahtoatte, on oikein että Stefan petti Martinaa Sofian kanssa. Miten ihana kun ovat löytäneet toisensa, Stefan raukka joka oli pakotettu huonoon suhteeseen (kihloihinkin halusi jostakin kumman syystä ilkeän Martinan kanssa) ja Sofia joka löi viimeisen kiilan tähän huonoon suhteeseen, on se ihanaa ja niin oikein. Rakkaus voitti jälleen. Mutta kauanko tämä rakkaus kestää? Kenen kanssa Stefan seuraavaksi haluaa olla kavereita kun Sofia muuttuu ilkeäksi? Ja kuka on se onnellinen naisihminen jonka mieheen Sofia seuraavaksi iskee silmänsä? No rahattomat ovat ikävä kyllä poissuljettuja, mutta joku hyvätuloinen varmaankin saa täysosuman. Ihana, viaton, suloinen, rehellinen ja työtä tekevä Sofia.