Sä oot jo hävinny

Et onnistu tuhoamaan mua ja mun elämää, vaikka niin oot tehny jo 8 vuotta täällä. Poliisi vielä selvittää tän keissin. Sitten loppuu sun ivat. Saat vankilassakin huutaa mun nimeä ja levittää paskapuheitas, ihan rauhassa vaan. Ei hetkauta.
11<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Paskaa trollia.

Äänestä
  • Voithan sä kutsuu trollaamiseks sitä, mut eipä se mee enää läpi. Liikaa rikosnimikkeitä. Sä jätkä oot kusessa. Ja paskassa. Tervemenoa, uppoa syvemmälle

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Voithan sä kutsuu trollaamiseks sitä, mut eipä se mee enää läpi. Liikaa rikosnimikkeitä. Sä jätkä oot kusessa. Ja paskassa. Tervemenoa, uppoa syvemmälle

    Ei tunnu sinun keissi kovin vahvalla pohjalla olevan kun pitää vihollisia puhutella anonyymipalstalla.

    Äänestä

Ei kuule tarvi tuhota sua mitenkään, ihan itse psykooseissas luulet, että sua joku koittais tuhota. 8v mitä? lol..

Äänestä
  • Oletko terve?

    Äänestä

Poliisit harvoin selvittävät mitään keissejä. Suomessa paljon keissejä selvittämättä. Yksin olet juttusi kanssa.

Äänestä
  • Sitähän sä olt joka päivä palstalle luonut aloituksia joissa manipuloit mua uskomaan et oon yksin tän asian kanssa. Kun en ole yksin. Mut elä sä vaan kuvitelmissaan ja pilvilinnoissa borsunluuntornissa ja aattele ettö et joudu ikinä vastaamaan rikoksistaan. Niinhän ne muutkin typerät rikolliset tekee.

    Äänestä

Itse olen menettänyt luottamukseni poliisiin.

Äänestä

Ap yrittämällä, yrittää tuhota tämän kyseisen miehen elämää. Hän on katkera, ettei se mies koskaan rakastanut ap:ta. Ja nyt hän koittaa tuhota syyttömän miehen elämää, puhumalla valheita hänestä.

Äänestä
  • Risto sinun riimirepou alkaa olla jo hänhänhän narratiiveineen aika puhki kulunut ja aloitus on omasi.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Risto sinun riimirepou alkaa olla jo hänhänhän narratiiveineen aika puhki kulunut ja aloitus on omasi.

    Yön aikana on taas risto vainoillut menemään. Hyvä, olet ansainnut jokaisen ahdistavan kelan ja enemmän.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Et onnistu tuhoamaan mua ja mun elämää, vaikka niin oot tehny jo 8 vuotta täällä. Poliisi vielä selvittää tän keissin. Sitten loppuu sun ivat. Saat vankilassakin huutaa mun nimeä ja levittää paskapuheitas, ihan rauhassa vaan. Ei hetkauta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu