on mätä. Ei takuulla mene läpi katsastuksesta. Edellinen katsastus on ollut kaverikatsastus
Tarjolla olisi ehjä runko, mutta sille ei ole papereita.
Voiko rungon "tehdä" hitsaamalla entisen mallin mukaan?
Rangerin runko
6
232
Vastaukset 6
- Anonyymi
Heh heh ja mikäs on rangerin vuosimalli kerro oleellinen eikä vain mututietoa
- Anonyymi
Rankeri on aivan vuosituhannen alusta 2001. 2,5 TD Lyhyellä ohjaamolla.
Inhottavinta on että autolla on ajettu vasta 160 tkm. ei tekis mieli paalata kun tekniikka on kunnossa.
Tykkäisin autosta, On melkein matso meininkiä sillä ajella. Sillä pääsee umpihangessa, kivikossa ja kannokossa kun maavaraa on.
Rukopalkit puhki ruosteesta, pakoputken kannakkeet kadonnut, taempi poikkipalkki kaikkine tukineen vain sen verran kiinni että kun otin vararengasta alas se retkahti maahan.
- Anonyymi
Laitat ehjän rungon ja siirrät vanhasta rungonnumeron siihen toiseen.
- Anonyymi
Eihän rungon numeron siirto ole laillista!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eihän rungon numeron siirto ole laillista!
Ei se ilman lupaa ole laillista mutta jos tietoihin merkitään että runko vaihdettu, 16%, niin alkaa homma olemaan laillistakin.
Muualla maailmassahan tuo vaihdettaisiin ilman mitään kysymyksiä.
- Anonyymi
Nyt on runko pihassa.
On ihme että samanikäinen runko on niin hyväkuntoinen ja omassani niin mätä ettei iskaitkaan ole enää kiinni.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 41109
Perhoseni (miehelle)
Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r161982Totta on asia. Jeffrey Cohen on jättänyt Sofian.
Vaimon viesti on paljastanut totuuden.216783- 63685
- 59676
- 67656
Mies, näetkö minut myös
Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?21618Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?
Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?131591Kuinkahan monen
Naisen puolisoa olet nainen vikitellyt ja eron aiheuttanut? Toivottavasti karma on ku*sut muroihisi useamman kuin kerran66589Voiko se ikinä toimia
Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het32568- 34537
- 55528
- 47475
Anteeksi mies
En jaksa tätä…, en halua, että sinulla on paha mieli tämän takia. Viestiä Sinulle.40473- 44460
Tekisi mieli vetäistä kunnon jurrit sinun kanssasi
Ja keskustella asiat, ei tästä tule hevonvttua.40453- 30453
Mies, kumman ottaisit mieluummin
176 cm vai 154 cm naisen, jos molemmat muuten yhtä viehättäviä? Mikä on oma pituutesi?94438- 35432
Kerro mies tarinasi
Miksi kaikki meni niinkuin meni? Haluaisin vieläkin ymmärtää. Tuskin saan vastausta häneltä, koska etsin aavikolta juuri18430