Ajatellut että tiemme lopullisesti eroaisivat..joksikin aikaa vaan kunnes aika taas koittaa rakkaani.
En minä missään vaiheessa
Anonyymi
18<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Minä sinä hän, me te he. Tämä tuo se, nämä nuo he. Sitähän se minäkin.
..Että jotta koska kun jos kuin..
Milloin tienne eroaa?
No en minäkään mutta paljonpa auttoi mun ajatukset. Toinen on jo kadonnut.
Täällä olen edelleen. Eikö tämä kuitenkin ole hyvä. Elämä menee oikeaan suuntaan. Sinullakin on mahdollisuus johonkin uuteen. Minä olen tyytyväinen. Elämä on hyvä näin.
En mä nyt tarkoittanut, että sä aloittaja hän olisit. Kerroin vaan ajatuksiani aiheeseen. Plääh sulle. Ei todellakaan ole hyvä näin, jos toista rakastaa. Ei ole sulle tämä. Miestä rakastan.
Olet tyytyväinen kun Michael Penttilä käy siellä.
Se on kiva kuulla vaikkakin minä jossain vaiheessa luulinkin että hylkäsit mut kokonaan :( Toivottavasti uusi aika koittaisi pian <3
Arvoituksellinen loppu edessä
M.P
Arvoituksellinen?
Totta! Mitä tarkoittaa m.p eli ämmäspee?
Siltä se kyllä kuulosti. Koin itseni arvostetuksi. (Sarkasmia, ironiaa)
En minäkään ja kyllä vielä kohtaamme mies.
Oot sinä aika epeli :D toiveikas etten sanoisi...
Tuskin ihan heti kohdataan, mutta joskus.
Niin toki tekisi mieli nopeuttaa😊
Rakkaus en uskalla koputtaa noihin oviin tähän aikaan kun täällä tulee niitä ehdotuksia ja minä sitten menen ja yllätys yllätys yllätys olikin joku muu kuin sinä joka kirjoitti!! kerro nähdäänkö rapussa!!mihin tulen nyt???
Syksyllä ainakin jos ei nyt. Käyn samassa paikassa.