Mitä jos pyydät työkollegojesi ottamaan yhteyttä minuun.

Jos emme näe paikassa missä olet / olit töissä nämä vuodet. Tulee sellainen olo etten näe sinua siellä kuten ennenkin. Aloin käymään useammin ja näen samoja kasvoja kuten ennenkin. Tunnet heitä hyvin, niin voitko pyytää heidän kautta mahdollisuuden nähdä ja tutustua ?
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Lopeta välittömästi tollanen uhkailu!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Jos emme näe paikassa missä olet / olit töissä nämä vuodet. Tulee sellainen olo etten näe sinua siellä kuten ennenkin. Aloin käymään useammin ja näen samoja kasvoja kuten ennenkin. Tunnet heitä hyvin, niin voitko pyytää heidän kautta mahdollisuuden nähdä ja tutustua ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu