Uskaltaako 2020 kesällä matkustaa Mallorcalle lomalle.? Koronan takia vai pitääkö suosiolla odottaa 2021 kesää ja matkustaa vasta silloin.
Vastaukset 4
- Anonyymi
Jotkut uskaltavat, jotkut eivät. Mistäpä täällä kukaan voisi asian kaikkien puolesta tietää. Ei ole kenelläkään sitä paitsi varmaa tietoa siitä, miten koronavirus kehittyy ja käyttäytyy.
- Anonyymi
Ei ole mitään vaaraa saada koronaa kun käyttää kasvomaskia.
- Anonyymi
Ensimmäiset tulleet jo!
- Anonyymi
Aurinkomatkat ilmoitti juuri, että hotelli Zafiro Palmanova on suljettu koko kesän ajan. Muita hotelleja on tarjolla. Zafiro on laatuunsa nähden poskettoman kallis. Rodokselle pääsee samantasoiseen hotelliin alle puolella Zafiron hinnasta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2552153
Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.2651283- 211241
- 41816
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i126739Martina ja Muhis
Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤237719Rasismi ahdistaa.
Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa233689- 54530
Olenkohan tunteideni kanssa yksin?
Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell46471- 38468