Rakkaus voi odottaa lähempänä kuin arvaatkaan – nettideittailu on suosittua ympäri Suomea
Ootteko DEITTAILLEET?
Ootteko DEITTAILLEET?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Hyryllä olisi hyvä deittailla jos kelekkareitit olisivat kunnossa, nyt ne ovat totella huonossa kunnossa.
Omalla kylällä ei kannataisi tarkistella onko muu mustikkaa sillä sen tietää muuten koko kylä
Heh, Heh että tietää koko kylä. Paranoijat kehittää draamaa. Minullakin nunnan elämää kohta 20v.eläneellä on kuulemma monta miestä.
En omasta mielestäni oo niin hemaseva jotta olisi niitä miehiä montakin. Huh!HUH! Elkää levitelkö tuommosta fantasiaa, ei oo kiva tuntea selässään viiltäviä vaimokkeiden / vaimojen katseita ja turhasta.
Mieluummin yksin kun huonon miehen kanssa. Elämä opettaa.
Hehhehheh kyllä juttu kulkee
Sentraali Santra/Santeri ei koskaan vanhene. Aina juttut liikkuu ja paisuu.
Hyryllä deittaillaan serkkuja ja muita sukulaisia, useimmiten väkisin. Tulokset näkyvät sitten esim. Suomi24 kirjoitusten kommentointien tasossa, kuten tämä minunkin sepustukseni.
Serkun kanssa on jo vanha juttu, sisar se pitää olla. Ei itsetunto riitä vieraille flirttailla.
Tai oma tytär.
Totta helkkarissa deittaillaan.
Tältä kylältä eikä lähi seudulta löydy kunnon miestä niin silloin pannaan haku päälle vähän isommille apajille.
Hyvin toimii, tarjokkaita riittää ja parhaat pääsevät jatkoon.
Meinaatko että parhaat pääsevät jopa finaaliin?