Näiden varaan suhteitaan. Vaikka kuinka olisi varma, niin epävarmuus on aina varminta. Terveisin ei kuulu sulle.
Kukaan järkevä ihminen, ei laita
Anonyymi
10<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Suurin osa palstan viesteistä on yhden trollaajan käsialaa. Toivottavasti kukaan ei todellakaan laita mitään suhteita näiden varaan.
Tuo yksi trollaaja idea on sun omasta päästäsi. Sä et voi tietää sen enempää kuin muutkaan moniko täällä kirjoittelee. Olet saanut tuollaisen pinttymän ja kirjoittelet kuin täällä olisi vain sä ja hän trollaaja. Kuvittelen tämän "yhden" vielä susta kiinnostuneen, vaikka suurin osa on naisia kuten sinäkin. Todella sairasta.
Usko mitä haluat.
Muistappa, että jokaisella on oikeus sanoa sanottavansa. Mistä muuten päättelit 20:49 kirjoittaneen olevan nainen? Minä ainakaan en osaa tunnistaa.
No jatkossa en kirjoita mitään tänne
Ei tietenkään!
Joskus sulla ei ole muuta mahdollisuutta kuin kaivata täällä. Sulla on tunteita, joita haluat sanoa ääneen ja täällä sen voit tehdä, et missään muualla. Se ei ole mitään "suhteiden laittamista palstan varaan" vaan purkupaikka tunteille ja haaveille. Kyllä te olette yksinkertaisia täällä.
Ihmiset ovat erilaisia täälläkin, erilaisine ajatuksineen ja persooniniin, häirikkötrolli kuitenkin häslää koko ajan. Kapakoissa aloitetaan tutustuminen humalassa, valhettahan sekin on.
Kyllä minä ainaki laitan.
Ei sunkaa. https://www.youtube.com/watch?v=hxQN7FTuIYc