Tule harjoittamaan Krav Magaa Tampereelle.

Koronakevään sotkettua aikansa kuvioita treenit jatkuvat jälleen tiistaisin ja torstaisin klo 18.30 - 20.00. Katso yhteystiedot alta ja neuvottele kaudesta ja hinnoista, ja tule mukaan harrastamaan. Syksyllä tullee peruskurssikin, jos korona suo. Mahdollisesti voisit tutustua lajiin jo etukäteen kesän mittaan.

http://chitalada.com/index.php/yhteystiedot-mainmenu-66
7340
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

http://chitalada.com

Peruskurssi alkaa tiistaina 1.9. klo 18.30.

Syksyn mittaan lupailtu tulevan mattoleiri jossa KM-tyyliin vapaapainin ja BJJ:n alkeita. Marraskuussa on kansallinen KM-leiri.

Äänestä

Onko PKMIN:N liiton kaverit jo palailleet takaisn Chitaladaan?
Chitalada on kyllä hyvä seura ja aina ollut hyvää toimintaa, ihmettelen miksi lähtivät jos ei ole kunnon salivuoroa, ei kait liittoa pidä tuijottaa vaan kunnon krav maga toiminta on ykkösasia.

Äänestä
  • Eivät kaikki lähteneet.

    Kannattaa nyt varmaan lopettaa se entisaikojen haikailu. Aikuiset tekevät itse omat päätöksensä. Liittojen tyyleissä on eroa, ja voihan siinä tulla turhautunut olo jos pitkään kestäneen harrastamisen jälkeen olisi lempattava kaikki vanha.

    Sekakäyttö olisi tietty ihan ok, eihän kukaan kiellä olemasta vaikka miten monessa liitossa?

    Äänestä

Heikkoa pysyä kovana.

Äänestä

Onkohan PKMI:n tampereen porukka nyt tyhjän päällä jos ei salivuoroa vai ovatko saaneet salin jostakin?

Äänestä
  • FEKM Krav Maga Tampere

    taisi olla heidän Face-ryhmänsä. Kysy sieltä tilannetta?

    Äänestä

  • Facessa FEKM Krav Maga Tampere ilmoittaa että heillä on peruskurssi tiistaisin ja torstaisin Hervannan vapaa-aikakeskuksessa klo 18.30 - 20.00. Eiköhän jatkoryhmä treenaa siinä samassa tilassa samaan aikaan, kun ei löydy muutakaan mainintaa.

    Joten PKMI:n väki ei tule palaamaan Chitaladaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Koronakevään sotkettua aikansa kuvioita treenit jatkuvat jälleen tiistaisin ja torstaisin klo 18.30 - 20.00. Katso yhteystiedot alta ja neuvottele kaudesta ja hinnoista, ja tule mukaan harrastamaan. Syksyllä tullee peruskurssikin, jos korona suo. Mahdollisesti voisit tutustua lajiin jo etukäteen kesän mittaan.

http://chitalada.com/index.php/yhteystiedot-mainmenu-66

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu