Minun,minun,minun...typerä Marttiina.

Anonyymi

Leuka pystyssä niinkuin aina haettiin sitten toinen koira pois tänään.Oli sit tärkeää hokea Minun Rottwailerit,Minun poikani instastoryssa.Nala parka,tulee kyllä ikävöimään toista koiraa ja vapautta juosta ja leikkiä maalla.Mielestöni hyvin,hyvin itsekäs ja itserakas tämä joidenkin fanittama tyrkjulkkis.
Joskus tulee mieleen nuori,poispilattu lapsi kun katsoo ja kuuntelee hänen juttuja.Minä,minä,minä ja Minun...Kasva jo aikuiseksi hyvä ihminen!

8

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Hän on narsisti. Elämään mahtuu Hän itse, muut ihmiset ja eläimetkin näköjään ovat vain statisteja Hänen ympärillään.

    • Anonyymi

      Varmaan tiesi jo viime kesänä, että tulee ero jossain kohtaa, koska kertoi monta vuotta suhteen olleen huono.Miksi Nala otettiin ? Kaveriksi Baksterille? Martinan kaveriksi?(saa olla Meidän landella, sillä varjolla)
      Voi Nala parka . Stereot kovalla ja koira ihmettelee tytön kanssa takapenkillä mihin mennään. Ei juokse vapaana enää , ei kaveria enää. Täällä puhutaan paljon Sofian koirasta. Se mahtuu syliin ja viihtyy sylissä, ja Sofia on hoitanut hyvin koiraansa. Mutta tää Martina ..... minä... minä... minun...

      • Anonyymi

        Kovin kummoinen ennustaja ei tarvitse olla siinä, että koira palautetaan ennemmin tai myöhemmin takaisin Hankoon. Vapaana maalla ollutta koiraa ei ihan niin vaan opeteta olemaan kaupungissa kerrostalossa. Koira osaa ikävöidä ja tämä vapaana kasvanut, Nala, takuulla ikävöi kaveriaan Baxteria ja vapautta. Martina ei nyt taida oikein tajuta kuinka huonon "palveluksen" koiralle teki.


    • Anonyymi

      Siunattu kiitollinen

    • Anonyymi

      Voi Nala-parkaa😥😥. Mikä ilme sillä instastoryssa😥😥

    • Anonyymi

      Ei kyllä mietitty yhtään kumpaakaan koiraa tässä. Taatusti ikävöivät toisiaan. Jos koiran halusi , olisi niitä muualtakin voinut hakea. Tosi törkeää ja itsekästä touhua.

    • Anonyymi

      Mistä vetoa että Nala on alle kuukaudessa takaisin Hangossa😂? T. Kahden koiran omistaja jonka elämä on työ ja koirat💕💕🐕🐕

      • Anonyymi

        Koiran hoito ulkoistetaan Essille 😁😁😁


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Räppäri kuoli vankilassa

      Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
      Maailman menoa
      97
      4399
    2. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

      Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
      Ikävä
      29
      3273
    3. No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen

      Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol
      Ikävä
      45
      2360
    4. Missä näitte viimeksi?

      Missä näit kaivattua viimeksi ja oliko sähköä ilmassa?
      Ikävä
      35
      1368
    5. Puukotus yöllä

      Oli kaveri hermostunut ja antanut puukosta.
      Sotkamo
      10
      999
    6. Harmittaako sinua yhtään?

      Tuntuuko pahalta ollenkaan?
      Ikävä
      32
      996
    7. Minulla on käsitys

      Ettet ole kovin se k s uaalinen ihminen.
      Ikävä
      25
      990
    8. 153
      985
    9. rakas J siellä jossain

      Niin ikävä sua. -P. Nainen
      Ikävä
      6
      914
    10. Masan touhut etenee

      Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa
      Äänekoski
      12
      862
    Aihe