Jämsän joen kuolleet kalat,mikä tappoi.Lirahtiko taas tehtaalta.
Kuolleet kalat
10
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Niinpä katosi se toinen kuolleet kalat keskustelu kommentteineen moderaattorin perseeseen eihän nyt upm:mää saa kritisoida se kun määrää tahdin ja ympäristörikosten laadun eli sen että saa lirahtaa jos maksaa kovinta veroa suomessa mutta mitä väliä luonnolla on sehän uusiutuu!!
- Anonyymi
Juu niin katosi.Kyllä murhista saa täällä jorista,mut ihmisten terveyden vaarantamisista ei saa.Iso raha puhuu.Onko JämsänSeutu tämän ylläpidon taustalla,vai kuka.Pois silmistä,pois mielestä,näin on ajateltu,ylläpitäjän aivoilla.Pistetään hiljaiseksi.
- Anonyymi
Kyllä on UPM kehittänyt mystisen myrkyn, kun vaan kuhia tappaa. Täällä tietäjät taas on tietävinään. Salaliittoa pukkaa.
- Anonyymi
josko lokit olis syönyt pienemmät kalat ni jäi nuo isommat kalat syömäti
- Anonyymi
Upm on saatava vastuuseen oli syyllinen tai ei :)
- Anonyymi
Vesiskootterit?
- Anonyymi
Taas on lähtenyt mielipiteet,oisko jotenkin yhteydessä Jämsän Seutuun.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Taas on lähtenyt mielipiteet,oisko jotenkin yhteydessä Jämsän Seutuun.
Päätoimittaja on ainaskin ihan talutusnuorassa. Sille tuli yks puhelu. Ja sen jälkeen ei julkaista. MITÄÄN. Joku tiedottaa sitten,jos on tiedotettavaa. Ja 3 vk eteenpäin. Ups,,, kävi tämmönen inhimillinen virhe. Jotain päätyi jokeen. Asia hoidossa. Älkää syökö niitä. Mutta tämä on kopioitu. Tehkää muutkin.
- Anonyymi
Kyllähän sylttytehdas on tiedossa, jos kuolleita kaloja löytyy vain Kellokallion ja Kansanopiston väliseltä alueelta. Miksi niitä ei ole löytynyt Koskikeskisestä?
- Anonyymi
Ei paikallislehdessä ole ollut 60 vuoteen niin kelvotonta päätoimittajaa, mikä siellä tällä hetkellä on.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 553640
Miksi juuri vasemmiston puolelta tulee niin paljon luusereita, kelapummeja jne.
Tämä asia ihmetyttää suuresti.413080Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia
Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on1512914SDP ylivoimainen ykkönen
En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.722363Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään
"Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s581869Polttomoottoriauto on köyhän merkki
Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.1041676Mitä tarkalleen tunnet
Minkälaisia tunteita sisälläsi liikkuu, kun tiedät, että ajattelen sinua lämmöllä ja jotain syttyy myös sinussa? Haluai681140- 821111
- 511086
Miten tällaista voi tapahtua
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/kaksi-kuollut-liikenteessa-virroilla/9241442 Miksi tällainen on tapahtunut?43994