Jotain rajaa pi y äisi olla ministerien taidolila
Laskutaito ja jonkin veran esiintymiskokemustakin..
Ette ole oikeutettu työttämyysetuuteen koska kaikki rahat mene kepulien esintymiskiertueeseen.
500€ kuussa
Miksinhaluta ministeriksi jos ei osaa edes esiintyä osako edes laske kymmeneen
6
111
Vastaukset
- Anonyymi
Kiitos, että tuet keskustan esintymiskiertuetta 500 eurolla kk!
Se on todellista keskustalaista uhrautumista puolueen hyväksi :)) - Anonyymi
Kepuli on kepuli vaikka maataloustukirasvassa paistaisi
- Anonyymi
Homma oli härskiä härskimpi, varsinkin, kun kouluttaja Harri Saukkomaan firma Tekir oli antanut kepulle myös vaalirahaa.
Mulle ei edes työttömysturvaaanneta - Anonyymi
Sinne meni meileläisen tämän vuiden maksama t perintöverot
- Anonyymi
Homma oli härskiä härskimpi, varsinkin, kun kouluttaja Harri Saukkomaan firma Tekir oli antanut kepulle myös vaalirahaa.
Joo aj amaataloustukkeee. Paljon Kepulit pyrkii valtaan keinoja kaihtamatta,oman edun ajaminen pää asia,Kuhnuri on p-seestä,typerä,julkisuuden kipeä vaikka taidot ja tyhjä pää ei kestä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh433007Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta612961- 422367
- 311863
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘251719Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa721674- 481586
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä771275- 371247
- 791070