Paioli usd keula

Kultaisesta paiolin usd-keulasta vuotaa stefat ja pittäs tietää mikkä on oikeat stefat siihe? Voisko joku jeesaa.
Kiitos vastanneille jo etukäteen.
31501
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Alan varaosaliikkeestä sopivat stefat, jossei vuoto lakkaa ohuella filmi nauhalla?

Äänestä

En tiedä kokoa mutta paras tapa saada selville on ensin purkaa koko hela. Stefassa itsessään pitäisi lukea koko, jos ei lue niin otat vaikka mauserin käteen ja mittaat ulko x sisä halkaisijan sekä leveyden.

Äänestä

Jos se on mopon alkuperäinen keula niin ihan motonetin varaosahausta saattaa löytyä oikeat stefat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kultaisesta paiolin usd-keulasta vuotaa stefat ja pittäs tietää mikkä on oikeat stefat siihe? Voisko joku jeesaa.
Kiitos vastanneille jo etukäteen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu