alkaa tuo kulkupeli olla armeija iässä ja pakko se on tunnustaa että sen verran monesti on maapallon ympäri mennyt että uusi pitäisi löytää.
kun auto pitää saada käyntiin kelillä kuin kelillä, maavaraa pitää olla, jousitus sen verta kovaa että huonoillakin teillä pärjää, meillä täällä pohjoisessa kun tuo routa nakkelee sivutien kivet talvisin pintaan. kajuutassa pitäisi tarjeta talvella ja huollot ja remontit kun itse tekee niin tekniikka pitäisi olla sellainen että pärjää osaamisella ilman sen kummempia erikoistyökaluja.
lada vanhenee, mistä vastaava tilalle?
Anonyymi
2
335
Vastaukset
Lada grantaa lämpimästi suosittelisin. Harmillisesti loppui maahantuonti.
- Anonyymi
ei niitä noilla kriteereillä löydy. nykyään on maasto ja maantie autot ostettava erikseen. johdon päästä ne pitää talviaamuna ottaa jos meinaa liikkeelle päästä. tämänpäivän autoja ei osata korjata edes merkkikorjaamolla, jos tietokoneeseen kytketty vikaohjelma ei vikaa paikallista niin sormi menee suuhun korjaamopäällikköä myöten.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nuorille miehille ei kelpaa enää paljon käytetty nainen
"En ikinä huolisi mitään kyläpyörää", Tomi täräyttää TikTokissa https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/27182b8f-7759-49d0-83373338Persut eivät ole kertoneet euronkaan edestä säästökohteita
Mutta änkyttävät kysellä niistä muilta jatkuvasti. Vaikuttaa ettei persuilla ole kykyä omaan ajatteluun ja päätöksenteko2092933Marinin hallituskaudella Suomen BKT sentään kasvoi
Tämä ns. kauhukabinetti ei ole saanut aikaan kuin vahinkoa. Otti ennätysvelat rikkaiden veroalennuksiin ja sai työttömyy612460Drone-epäily Uudellamaalla
Ihmisiä kehotetaan siirtymään sisätiloihin. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012008358.html1771520Loppuiko MTV3 näkymästä? Vinkki, miten näet mm. Salatut elämät jatkossa
MTV:n maksuttomien tv-kanavien (MTV3, MTV Sub, MTV Ava) näkyvyys Elisan palveluissa päättyi 12.5.2026. Tämä aiheutti har181329Oho! Martina Aitolehti teki radikaalin hiusmuutoksen - Uskaltaisitko itse?
Martina Aitolehti on menestyvä yrittäjä. Nyt hän on mukana Erikoisjoukot-realityssä. Erikoisjoukoissa Aitolehti nähdään551320Muistatko? Pete Parkkonen kohahdutti intiimillä videolla - Katso se tästä!
Pete Parkkonen sai kohujulkisuutta Kohta sataa -videolla. Nyt Parkkonen voi kohahduttaa Euroviisuissa ainakin silloin, j14945- 60943
- 89885
- 20834