Miksi sä katoat itsestään mun facenbookin siitä hakulistalta :O
Facebookissa kummittelee
Anonyymi
12<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Mistä?
Onko se tällä hetkellä kateissa vai listalla?
Kateissa.
Kokeile uudelleen nyt.
Siis kyllä hän löytyy jos mä etsin hänet uudelleen, mutta eihän se hakuhistoria pitäisi itsestään tyhjentyä, ainakaan niin että yksi henkilö vain yhtäkkiä siitä katoaa???
Entäs jos hän poistaa sen profiilin välillä? On lähdössä pois sieltä? Sen voi peruuttaa kuukauden sisällä. Antavat mietintäaikaa.
On blokannut sut?
Ei ollut ainaskaan viimeksi ku oli sama homma.
Ettet ois nättiin "noita-akkaan" ihastunut. Ne tuppaa häviskeleen ja ilmestyyn sen mukaan kun miettivät päästävätkö sydämeensä. Onkos sillä kissoja ♥🔥
😘😁 Voi olla että kissojakin löytyy..Ei oo pitkään aikoihin näkynyt maan kamaralla niin pitäänee katsella jos luudalla lentelisi 😂No ei vainenkaan, ei hän mikään noita-akka ole!!
Rakkaus säästä ne kuvat mutta kaverit voit poistaa kaikki sieltä jos haluat!!!kuvat ovat mulle tärkeitä
Ei nyt kissoja sentäs :D
Tykkään kyllä kissoista, ehkä sitten vanhana hankitaan yhdessä?