niin tee kaikkesi vältelläkseni. Mä en nimittäin pelkää enää yhtään. Saatan puhua ihan suoraan ja kaunistelematta miten sua rakastan. Nähdään. Ihana nähdä taas kulta :)
Hei mies. Jos sä oikeasti pelkäät mua
Anonyymi
21<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Mutku Covid19 ja kaikee. Sanon ohimennen. Sokerimurunen.
Kiss my..
https://www.youtube.com/watch?v=exXDrlI1B8A
korona ei mua estä kulta, hyvää yötä
Puhu ihmeessä :) Hyvää yötä, kultu :)
Niin teenkin, en yhtään peittele että näkeminen on musta ihanaa :)
Ei haittaa
Kiva.
Saman varoituksen voisin minäkin antaa eräälle epäröivälle miehelle. Suoraan puhumisen lisäksi saatan myös kosketella!
Se olis toivottavaa, sinun pitää näyttää. Nykäise hihasta tai tule kainalooni. m>n
Ahdistelua
Ja mä kun jo toivoin et aloitus olisi joltain muulta kuin multinicci trollilta. Mut eipä ollut näköjään
Tää m> n todisti sen
Ei se ollut aloittajalta. Pöllö ei osaa lukea näitä. Tuohon tuli joku nainen sivusta ja joku mies vastasi hänelle. Aloittaja on nainen. Aloittaja nukkuu lauantaisin tuohon aikaa aika sikeään:) Ja jos jostain syytä noin aikaisin joutuisin heräämään, en todellakaan tulisi tänne palstalle.
Erottautuminen on työlästä. Asiantuntija puuttui äläkkään Katri Kulmunin eläkeavauksesta: ”Suomi erottuu maana, jossa edes valtionvarainministeri ei saa avata keskustelua eläkeiän korottamisesta”.
On se.
Et kuitenkaan koskaan itse oma-aloitteisesti laita mulle mitään viestiä, vaikea on uskoa että olisit kovinkan kiinostunut minusta. En enää viitsi lähettää viestiä kun vain leikit tunteillani.
Et ole hän. Ei ole hänkään viestejä lähetellyt.
En miä vaan olen ujo piimä. T:matti 09al
Mistäs se Matti nyt taas ilmestyi?
En mä sua pelkää. Jännitän sua ihan siksi, kun olet niin helvetin kiihottava.
Puhukin oikeasti sitten suoraan ja kaunistelematta. Saat ihan käydä käsiksikin...se olisi ihan toivottavaakin :)
Ajattele, jos käyn tämän palstan perusteella mieheen käsiksi, ja se soittaa muulle meetoot tai piipaat ehkä ennemmin:)
Kenen pitäisi käydä käsiksi? Ja keneen? Näillä tuntomerkeillä tavataan raastuvassa:D
Sä olet oppinut kopioimaan ja liittämään. Onneksi olkoon.