Juhannusaatto

Löytyykö Yyterin suunnalta Juhannusaattona karaokea tai muuta ohjelmaa ??
9<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Ei sitten mistään.

Äänestä

KaraÅke löytynee dyyneiltä samoin veturimiehet...

Äänestä
  • Junavaunussa on tunnelmaa hei!

    Äänestä

Mites Laguuni ja Dyyni, olisko niissä jotain ?

Äänestä
  • Ei, mutta kuulemma katkokävelykisat järjestetään sittenkin koska mariini poisti estot ja rajoitteet.Skabahan alkaa tällä kertaa vähärauman keidasbaarin takaa.Lähettäjänä toimii dingo.Gambina sekä lasol sponsoroivat tapahtumaa ja palkintona on huikat lassea ja gambinaa ja mikäli voittaja ei jostain syystä kykene palkintoaan juomaan, asennetaan häneen tratti jonka kautta palkinto ujutetaan häneen.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ei, mutta kuulemma katkokävelykisat järjestetään sittenkin koska mariini poisti estot ja rajoitteet.Skabahan alkaa tällä kertaa vähärauman keidasbaarin takaa.Lähettäjänä toimii dingo.Gambina sekä lasol sponsoroivat tapahtumaa ja palkintona on huikat lassea ja gambinaa ja mikäli voittaja ei jostain syystä kykene palkintoaan juomaan, asennetaan häneen tratti jonka kautta palkinto ujutetaan häneen.

    No nyt oli hauska viesti. Hyvä ettei kokikset lentänyt suusta kun alkoi naurattamaan. :D

    Äänestä

Koska kysymyksessä on kuitenkin meri-porin aluetta koskevista tapahtumista, ilmoitan että uusi katkokävelyn starttipaikka on Unskilan edessä ja maali tien toisella puolella olevan Aallonmurtajan edessä. Doping sallittua ja jopa suositeltavaa.

Äänestä
  • Nyt kun on vaarana, että tulee hellesää, niin kai huolto on järjestetty riittävine juomapisteineen.

    Terveys ennen kaikkea.

    Äänestä

0 Bussivuoroa Yyterin lauantaina. Lämpötila 25 C ja rantakeli paras mahdollinen. Kaupungin sisäsiittoiset "kehittäjät" eivät saa edes kuljetusta järjestettyä Suomen parhaalle rannalle parhaan sesongin aikaan. Eilenkin keskustassa palloili turisteja ja kyseli miten sinne pääsee, pakko oli vaan todeta että sori this is Pori.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Löytyykö Yyterin suunnalta Juhannusaattona karaokea tai muuta ohjelmaa ??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu