Aivan järkyttävää mitä tulossa on. Onko Stefu tyhmä vai todella tyhmä? Laittanu todella ison pirukuvanaamaan ig storyyn vastineeksi Nikolle!!!
Juuri nyt Stefun viesti Nikolle
28
334
Vastaukset
- Anonyymi
Selvänäkijä Amalia vai oliko se joku Eila ?sanoi jo pari viikkoa sitten täällä, että tämä tulee päättymään todella ikävästi...kristallipallo kertoo. Voi voi nyt on vedetty teetä pussillinen överit kohta eilinen kuva jo kertoi miten huonossa kunnossa. Rehabbiin jos ehtis vielä ja lortto pihalle
- Anonyymi
Se päättyy ikävästi. Kierrokset vaan nopeutuu koko ajan.
- Anonyymi
Soffan kyydissä se tohon jamaan ajautui. Ei Martinan kanssa siellä sammui valot klo 22. Nyt myöhäistä kohta vetäsee overdoset, jos ei lähde hoitoon ja näytä kengän kuvaa lokille
- Anonyymi
Ja oikein monta pirunaamaa....eikö jumalauta yksi olisi riittänyt.
Mitä tuo neiti uhoaa? - Anonyymi
Ja lisää pahuutta kylvää vikalla kuvalla!!!!!! Tää ei pääty hyvin. Nyt on kunnon mietelausekuva jossa kaks miestä toinen vaanii takana.
- Anonyymi
Ei pääty ja toinen on tosi äkkipikainen. Mitä sitten jos provosoituu tai sortuu viihdekäyttöön? Kaikki sekaisin kohta. Sanoisin, että tsunami iskee kohta. Monta hullua säätää tulevat tuomiot jäytää mieltä ja silleen. Eiköhän noi ole tarkassa seurannassa jos kätköjä löytyis vielä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei pääty ja toinen on tosi äkkipikainen. Mitä sitten jos provosoituu tai sortuu viihdekäyttöön? Kaikki sekaisin kohta. Sanoisin, että tsunami iskee kohta. Monta hullua säätää tulevat tuomiot jäytää mieltä ja silleen. Eiköhän noi ole tarkassa seurannassa jos kätköjä löytyis vielä.
Stefuko? Onhan se humallassa autonsa peilit hakannut rikki.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Stefuko? Onhan se humallassa autonsa peilit hakannut rikki.
Se toinenkin
- Anonyymi
Minkäikäisiä nää tyypit on.. siis Steffi ja Niko..jotain 16v?
- Anonyymi
Nyt on Stöppelillä pasmat sekaisin. Mikä se oikein kuvittelee olevansa? 😂
Olis miettinyt mitä teki keväällä ja kenties jo ennemminkin toisen morsiamen kanssa, jos ei kerran halua kohdata Nikoa.- Anonyymi
Dubain lorttonen kateissa?
- Anonyymi
Onko se kännissä kun tommosia sarjakuvia postailee?
- Anonyymi
Kuvat poistuu kun pääselviää.
- Anonyymi
Kovaa menee selvästikin nyt. Yleisesti ottaen voi sanoa että linnakundien piireissä ei tykätä niistä, jotka kajoaa hyvän ystävänsä tyttöystävään sillä aikaa kun kaveri on vangittuna.
Aika alhaiseen kastiin menee. - Anonyymi
Kannattaisi ehkä olla nöyrää poikaa eikä lähteä keulimaan millään kuvilla.
- Anonyymi
Kantaisi nyt vastuunsa kuin mies. Jos on pokkaa viedä toisen avovaimo kun toinen on istumassa, niin pitää kestää sekin ettei sitä ole pidetty henkilö sen jälkeen.
- Anonyymi
itsehän muija ukkoa vaihtoi. eihän naiset ole kenenkään omaisuutta. sohvi oli puutteessa ja sepuli auttoi.
- Anonyymi
Kun miettii kenen takana on ja ketä. Jää steffuli kakkoseks raikkaasti. Nousuissa nyt ja lasku tulee.
- Anonyymi
Samaa ajattelin. Siellä on semmosta porukkaa ja paljon, että Pelle Hermannin kannattais olla ihan hissukseen. Ja myöhemmin tulee vielä normivankilassa lisää. Heillä on omat käytöskoodinsa ja Stefu on nyt mokannut aika pahasti.
- Anonyymi
Stefanin ongelma on tällä hetkellä kallis muija.
Jos tahtoa on niin saa kyllä Nikon kanssa välit selväksi.- Anonyymi
Eh...se välit selviksi ei nyt tarkoittanut et ne tulisi ikinä enää millään selväksi. Lue rivien välistä.
- Anonyymi
Tuskin saa, ystävän pettäminen ei unohdu. Vankilassa oleva ei pysty puolustautumaan joten on ollut varmasti karmea kokemus miettiä siellä kuinka akka panee kaveria.
- Anonyymi
Kallis muija on kyllä iso ongelma eikä se muija ole töihin menossa, se on selvä.
- Anonyymi
eipä entinenkään halvaksi tullut. mikä pakko noille pillutelineille on mitää luxus kasseja ostaa ostakoon omilla rahoillaan. omaa rahaa ei kummallakaan akalla ole.
- Anonyymi
molemmat akat pelkkiä tekotissi telineitä. lisäksi kaikenmaailman muut tekohärpäkkeet mitä on olemassa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
eipä entinenkään halvaksi tullut. mikä pakko noille pillutelineille on mitää luxus kasseja ostaa ostakoon omilla rahoillaan. omaa rahaa ei kummallakaan akalla ole.
Mut jos tää Marttiinan nykyinen palomies on rikas...
- Anonyymi
Turbohuuli taas vaihteeksi hirveessä darrassa pyörii sisätiloissa aurinkolasit päässä.
- Anonyymi
Sohvi nukkuu noi lasit päässä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Putin hoiti Suomen natoon ja myös Ruotsin
Iso kiitos Vladimir Putinille. Hänen ansiosta pääsemme nyt Natoon. Putin halusi Naton lähelle ja nyt sai. Voimme tästä kiittää vain Putinia.6668104Niinistö teki hetkessä Suomesta Venäjän ydinaseiden maalitaulun
Kaiken lisäksi mies vielä lällätteli Putinille eilisessä tiedotustilaisuudessa ja käski katsomaan itseään peiliin. Kyllä vähän asiallisempaa käytöstä4672345Voi Stefu ja sun kiivas luonteesi
Sielä lentelee ullakkohuoneiston ikkunasta daamin vaatteet ja matkalaukut pitkin pihaa. Toisaalta,en ihmettele yhtään että tämä suhde päättyi näin,kyl2332313- 1471880
Ohhoh! Martina Aitolehti ja seurapiirihurmuri-Jesper ekassa yhteiskuvassa - Sutinaa Mallorcalla!
Martina Aitolehti ja seurapiirijulkkis-Jesper nauttivat toisistaan varsin vauhdikkaissa merkeissä Mallorcalla. Aitolehti ei ole esitellyt rakastaan vi291423Stefanilta tuli taas karu totuus Sofiasta
Marokkolainen h*o*ra! Voi tsiisus kun mulla on hauskaa! Lumput lentää ikkunasta kun Stefu raivoaa h*uralleen🤣🤣🤣 Nyt ne popparit tulille, tästä tule1171264Veikkaus: Miten The Rasmus pärjää Euroviisuissa?
Euroviisuhuuma on ylimmillään, kun Suomi ja The Rasmus taistelee biisillään Jezebel. Bändi on tikissä, kunhan Lauri Ylösen ääni kantaa. Mitä veikka511256Steppuli veressä
Seiskan lööpissä Steppulilla naama ja nyrkit veressä. Ei tainnut ihan kamojen pihalle paiskominen riittää. Onkohan pistänyt kämpän tuusannuuskaks.76968Ootko onnellinen kun ei tarvitse
nähdä tätä tyhmää naamaa enää koskaan? Multa se särkee sydämen, mutta minkäs teen. Vaikka olisi kuinka sinnikäs eikä hellittäisi, se ei aina auta.65865Oletko nähnyt eroottiset kohuleffat? Fifty Shades Of Grey -trilogia tv:stä
Fifty Shades -trilogia starttaa, kun nuori opiskelijanainen Anastasia tapaa rikkaan liikemiehen. Seksisuhdehan siitä starttaa, höystettynä sadistisill7809