Mitä mieltä
Anonyymi
Ovat persut ammattiyhdistyksestä,kesälomista,lomarahoista,ansiosidonaisesta päivärahasta.kysykää halla-aholta,seikilta,kikeltä,purralta,huhta-saarelta ynm.... vastaus on muuten työmiehelle hyvin kielteinen.ja tämä on muuten tosi.
2
61
Vastaukset
- Anonyymi
Varmaankin mielipiteiteitä asioihin löytyy, mutta mitä mieltä vihervasemmisto on ruotsin kehityksestä..
https://www.kansalainen.fi/karlstad-saa-suurmoskeijan-ruotsidemokraattien-europarlamenttiedustaja-paiva-on-surullinen-koko-varmlannille/- Anonyymi
Persut on ÄÄRIOKEISTOLAINEN puolue.ei sitten varmasti aja työläisten asiaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maisan uupuvat päivitykset ja tuoreet rikosepäilyt
Mikäs kun Maisa ei ole viikkoihin päivittänyt instaa ja nyt ollaan lehdissä tälläisistä.. 👀 https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/010c6594-780f-419214322Taksinkuljettaja Niina Syrjäläinen (Ristiinasta)
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33ec61ee-a6fb-4422-8ecc-982c68a91196 Viimeinen havainto eilen tiistailta n.17:48. Kadonnut kotoaan tilataksin kans13312208Notta ny se on tuloos! Sinimustat rekisteröityy puolueeksi.
Vanhat hyvät ajat palaavat. Joukko ultra-isänmaallisia ovat perustamassa uutta puoluetta. Työnimenä on nyt Sinimustat. Nyt tulee vihervasemmistolaisel5678531Huomio ! Huomio !
HUOMIO HUOMIO HUOMIO Niina Syrjäläinen ja Taksi auto rek SNS-438 on kadoksissa. Nina ja hänen taksiautonsa katosivat Ristiinassa: ”Huoli on suuri” –1245596Ikea palkkaa pakolaisia hienoa!
Huonekalujätti Ikea aikoo tarjota Suomessa työpestin noin 70 pakolaiselle kolmen seuraavan vuoden aikana, yhtiö kertoo tiedotteessaan. – Pakolaiset o3014988