Juoppojen leirillä ei taida olla kysyntää, kun ovat kamatkin vieneet pois. Koko juhannus meni maassa paskassa ja hiekassa istuen. Mahtaa vituttaa kun ei saa olla "rauhassa" puukkojen kanssa riehumassa ja tappelemassa kokoajan. Se sitä porukkaa vituttaa. Niinkuin joku akkakin huutelee välillä juovuspäissään, sekin on vittuuntunut. Oma on vikanne, kun aloitte riehumaan.
Onko juoppoleiriä olemassakaan?
4
84
Vastaukset
- Anonyymi
Riehumaan???! Muut ei ole riehunu kuin sinne kuulumattomat henkilöt! Mitä vittuu turpaas soitat?
- Anonyymi
Ai oikein sinne kuulumattomat henkilöt? Eiköhän asia ole niin, että te ajatte porukasta pois tappelemalla ja riehumalla vaikka aseitten kans. Ei ole ihme jos kamat lähtee kävelemään.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ai oikein sinne kuulumattomat henkilöt? Eiköhän asia ole niin, että te ajatte porukasta pois tappelemalla ja riehumalla vaikka aseitten kans. Ei ole ihme jos kamat lähtee kävelemään.
" Ei ole ihme jos kamat lähtee kävelemään."
Vähän sama kun kuntaliitoksen jälkeen. Kouvolan kokkariit kun pääsi riehumaan niin lähti sairalaa kävelemään. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
" Ei ole ihme jos kamat lähtee kävelemään."
Vähän sama kun kuntaliitoksen jälkeen. Kouvolan kokkariit kun pääsi riehumaan niin lähti sairalaa kävelemään.Ensin tehdään sairaita ja sitten sairaala.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El816412MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny425496Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.624319NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun784188Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja693947Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.801327- 771159
- 3281145
Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana
Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?32910Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is288833