Mitäpä sanotte, tietäjät, veikkaajat ja perehtyneet?
Minä tulitiikeri-rapu-noususkorpioni
Mies metallisika-vesimies-nousurapu
Minä tulitiikeri-rapu-noususkorpioni
Mies metallisika-vesimies-nousurapu
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Minä tulitiikeri-rapu-noususkorpioni
Mies metallisika-vesimies-nousurapu
Tuli sulattaa metallin - ei hyvä.
Rapu ja vesimies ei sovi.
En suosittelisi tuota yhdistelmää.
Miksei hallitus tee mitään yleensäkään mitään suojellakseen lapsia avioeroilta? Ihmiset ei tunne itseään eikä toisiaan, vaan ovat kuin lapset kemiallisten kokeiden äärellä.
Ydinpommin kehittämisen mahista ei haluta antaa kenelle vain, mutta luonteita saa sotkea miten vain? Ja papit siunaa koko järjettömyyden?
Tiedän tapauksen, missä vuohi nainen kimpaantui niin vihollisluonne härkä mieheensä, että tappoi tämän. Ymmärtäjää ei löytynyt vaan nainen tuomittiin.
Suoranaista satanismia on saattaa väärät elementit tai eläinmerkit yhteen, ja kun leimahtaa, pistetään oikeuteen ja tuomitaan lässyhumanistisesti.