Normaaleja ihmisiä

Olen pyörällä päästäni "Normaaleja ihmisiä"-sarjasta. Pökerryttävän hyvä, niin hyvä ettei edes tunnu sarjalta. Jotenkin sen aitous vaan iski ja pisti minut itkemään moneen kertaan. Varsinkin lopussa jälleennäkemisen ja rakkauden toivo loistaa kirkkaasti. Ehdoton suositus.
9191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Voisko sarja sopia ikävä palstalle?

Äänestä
  • Mä en edes paljon telkkua katso kun en jaksa keskittyä .

    Kirjat on parempia .

    Kyllä myö ollaan semmossii ettei myö ymmärretä ommaa parasta .

    Siihen pitäis tehdä muutos .

    Seksi on ainakin loppunu

    Äänestä

Täytyy katsoa, mutta kirjakin kiinnostaa kyl.

Äänestä
  • Töllö on tyhmyrien laite.

    Äänestä

Naisnäyttelijä muistuttaa ulkonäöltään erästä.

Äänestä

Hyvä sarja, todellakin. Jos olisin ollut hänen kanssaan samassa lukiossa, olisi se ollut varmaan vähän samanlaista.

Äänestä

Tunnistan sarjasta paljon itseäni, vaikka en olekaan ollut suhteissa kuten päähenkilö, mutta silti.

Äänestä
  • ❤️💕❤️

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Olen pyörällä päästäni "Normaaleja ihmisiä"-sarjasta. Pökerryttävän hyvä, niin hyvä ettei edes tunnu sarjalta. Jotenkin sen aitous vaan iski ja pisti minut itkemään moneen kertaan. Varsinkin lopussa jälleennäkemisen ja rakkauden toivo loistaa kirkkaasti. Ehdoton suositus.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu