mamaian matka tilattuna

tiuhti

Ollaan lähdössä Mamaiaan kesäkuun alussa Tjäreborgin matkalle. Hotelli on nimeltänsä Fantasy Beach. Onko jollakulla kokemusta kyseisestä hotellista? Millainen on esim. hlökunnan englannin kielen taito, palvelutaso, siisteys ym.? Muutenenkin olisi mukava kuulla paikasta siellä jo käyneiltä. Mitä tutustumisen arvoisia paikkoja ei ainakaan kannata missata? Kiitos vastauksista jo etukäteen!

1

669

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ines

      Laitoin tämän viestini jo tuonne muualle ennenkuin huomasin sinun viestini. Olisi mukava jos Mamaiassa käyneet kertoisivat kokemuksiaan.

      Tässä alkuperäinen viestini:

      Ensimmäistä kertaa menossa käymään Romaniassa. Matka Tjäreborgin kautta ja hotellina Dorna. Onko kenelläkään kokemuksia ko. hotellista? Kaikki mahdollinen tieto Mamaiasta otetaan kiitollisena vastaan. Se kiinnostaisi esim. että miten paikan päällä on tarjolla matkoja esim. Branin linnaan ts. Draculan linnaan, jos ei halua matkanjärjestäjän matkalle.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      119
      1732
    2. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      99
      1558
    3. Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä

      Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy
      Maailman menoa
      44
      1066
    4. Multa sulle

      Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M
      Ikävä
      29
      919
    5. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      38
      881
    6. Nainen, olen tutkinut sinua paljon

      Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm
      Ikävä
      50
      836
    7. Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?

      Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s
      Ikävä
      43
      778
    8. Olet myös vähän ärsyttävä

      Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.
      Ikävä
      37
      770
    9. Okei nyt mä ymmärrän

      Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘
      Ikävä
      56
      768
    10. Onko sulla empatiakykyä?

      Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet
      Ikävä
      37
      750
    Aihe