Ollaan lähdössä Mamaiaan kesäkuun alussa Tjäreborgin matkalle. Hotelli on nimeltänsä Fantasy Beach. Onko jollakulla kokemusta kyseisestä hotellista? Millainen on esim. hlökunnan englannin kielen taito, palvelutaso, siisteys ym.? Muutenenkin olisi mukava kuulla paikasta siellä jo käyneiltä. Mitä tutustumisen arvoisia paikkoja ei ainakaan kannata missata? Kiitos vastauksista jo etukäteen!
mamaian matka tilattuna
tiuhti
1
672
Vastaukset
- Ines
Laitoin tämän viestini jo tuonne muualle ennenkuin huomasin sinun viestini. Olisi mukava jos Mamaiassa käyneet kertoisivat kokemuksiaan.
Tässä alkuperäinen viestini:
Ensimmäistä kertaa menossa käymään Romaniassa. Matka Tjäreborgin kautta ja hotellina Dorna. Onko kenelläkään kokemuksia ko. hotellista? Kaikki mahdollinen tieto Mamaiasta otetaan kiitollisena vastaan. Se kiinnostaisi esim. että miten paikan päällä on tarjolla matkoja esim. Branin linnaan ts. Draculan linnaan, jos ei halua matkanjärjestäjän matkalle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1314351
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä413233- 2372942
Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?432522- 361744
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?271555Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411516- 151408
- 221401
- 221291