Osaa puhua näköjään. Hetken jo epäilin kun aina vain itsestä kuvaa. Hyvä kuitenkin, vähän vaihtelua noihin stooreihin.
Mutta onko hymy pikkuisen hyytynyt? Suurin omahyväisyys ja itserakkaus laantunut.
Tekisi hyvää, inhimillisempi kuvan antaa itsestään.
Voin jopa tuntea sympatiaa häntä kohtaan, ei ole helppoa viimeaikaiset tapahtumat. Niko kylmän viileänä ja uusi kiinnostuksen kohde. Vaikka ei olisikaan tuoreita tunteita niin voi sattua.
Hei se puhuu!
12
200
Vastaukset
- Anonyymi
Joo oli kiva katsoa kun jutteli, tosin tiennyt aina että osaa puhua. Hurjassa pyörteessä on nyt toivotaan että selviää ilman masennusta. Niin paljon häntä haukutaan täällä myös näillä sivuilla. Syytön on kuitenkin ja rakastui väärään mieheen.
Näin se elämä välillä heittelee. - Anonyymi
Kivasti hän jutteli. On paljon inhimillisemmän tuntuinen, kun puhuu videoillaan.
- Anonyymi
Ihan samaa mieltä oli myös ehkä hitusen nöyryyttä mukana kun kiitti.
- Anonyymi
Oli yllätys, kun puhui. Ei pitäisi tietenkään haukkua täällä niin rumasti ketään. Toisaalta hehkutti sitä elämää niin paljon ja nyt mahalasku tuli, niin kuin itse sanoi. Kyllä nyt täytyy vähän miettiä, jos rikollisia pyörii miehen tuttavapiirissä. Taisi kuitenkin rahan takia katsella sitä touhua, joten peiliin voisi Sofia nyt vihdoinkin katsoa. 😂
- Anonyymi
Ei kai se ole Sofian vika että tapasi Nikon ja rakastui varakkaaseen mieheen. Kyllä minulle kelpaisi varakas mies kyllä varsinkin jo oikein rakastuisi.
- Anonyymi
Rahan perässä juoksee, ei muuksi muutu
- Anonyymi
Tuohan ei pidä paikkaansa. Syksyllä sitten selviää.
- Anonyymi
Narsistit kuvaa vain naamaansa. Ehkä nyt kerättiin vähän säälipisteitä. Katuvaa ja nöyrää esitetään niin kauan kun käräjät on ohi. Hyi ettäinhottavan oloinen akka.
- Anonyymi
Ehkä onkin asianajaja kieltänyt puhumaan mitään julkisesti ennenkuin on todistanut. Siksi vaikuttanut niin typerältä ja itserakkaalta. Ei ole muuta voinut kun vääntää hymyä.
Maybe.
Iloinen varmasti jos tilanne ohi oikeudessa ainakin hetkellisesti.
Vielä kun etsii jonkun tarkoituksen elämälle muutakuin siipeilyn ja pintaliitelyn niin alkaa aikuisen naisen elämä. - Anonyymi
Lokit ei muutu
- Anonyymi
Kohta se unohtuu kassi-almakin. Nuoret ei täti ihmistä seuraa, tulee uusia kauniimpia ja fiksumpia seurattavia. Voihan sitä tietty myötähäpeästä seurata voi todeta kuinka hyvin itsellä on asiat.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan
Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html1764987Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?
Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,184366Donald Trump pääsi samalle listalle Sanna Marinin kanssa
Eli vasemmistolaisen Time-median top 100 jännäihmisten listalle. https://time.com/collections/time100-next-2021/593769993097Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa
Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana2512933Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat
"Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien1432882- 522501
- 271919
- 221737
- 341733
- 651709