Nyt kun sut tänne saisin niin pois en päästäisi aivan heti 😉 Ehkä se on tämä lämpö mikä kuumentaa ihan kaikki aistit 😘
Miehelle mustissaan
7
132
Vastaukset
- Anonyymi
Oon tässä paljon pohtinu miehenä , että vetääkö tälläiset teksit puoleensa ketään ja millaiset vetäisi. Minua ei ainakaan lämmitä, ellei teksistä käy ilmi jonkunlaista haluttavaa naisen ulkomuotoa vihjaavaa kuvausta tai ihastuksenkohteen tuntomerkkejä.
Entäs naiset. Millaiset luovat kirjoitelmat teidät saa kuumottamaan? - Anonyymi
Sininen ja hopeankeltainen, kirkas ja lämminsävyinen. Yötaivaani.
- Anonyymi
No tää oli kyllä kuumottava, silleen oudosti
- Anonyymi
Taitaa olla kylmäverinen, kun pystyy mustia vaatteita pitkään näin kuumalla
- Anonyymi
Mustia vaatteita on kiva pitää kuumalla ilmalla, jos ne ovat puuvillaa tai pellavaa ja kevyitä kankaita.
- Anonyymi
Mitäs sä tuumaisit jos huomenna työnumeroon tulis multa, ootko edes sinkku 😟
- Anonyymi
Anna mulle mahdollisuus IRL näyttää että olen sinun arvoinen
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1291323
- 100841
- 75650
- 50567
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa11481ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40454Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m150422Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..30397Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;174372- 25368