Nähtäiskö joskus vkl:na?

Hein nainen, ois kiva nähdä joskus vkl:nakin..töissä on niin kiva aina sun kanssa rupatella:) Mitä sanot hä?
31366
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

näkemisestä, et kuitenkaan halua nähdä. Et kuitenkaan... t. toivoton

Äänestä

soita jos haluat nähdä aiemmin, numeron kyllä löydät

kysy 02 02 02, tietävät siellä !

Äänestä

Nähdään vaan ;-). Mikset muuten kysynyt tänään töissä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sopisko sulle? kirjoitti:

Hein nainen, ois kiva nähdä joskus vkl:nakin..töissä on niin kiva aina sun kanssa rupatella:) Mitä sanot hä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu